SVOD

SVOD

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію SVOD

Швидка, але якісна дезінфекція рук, тіла, поверхонь кабінету, інвентарю - те, що є неодмінною умовою в медицині, сфері салонних послуг. Сьогодні для цих цілей широко використовуються спиртові антисептики, які виробляються багатьма компаніями. Серед виробників відомий і український бренд «SVOD» (СВОД). Це молода компанія, яка стала ексклюзивним представником НДІ «Водоочисні технології». Основна сфера діяльності компанії - розробка й виробництво сучасних систем очищення води, добавок для видалення накипу і знезараження води. Останнім часом компанія розширила асортимент продукції, що випускається, завдяки спиртовому антисептику, який можна використовувати і в професійній діяльності, і в побуті.

Характеристики антисептиків «SVOD»

Завдяки своєму складу засіб швидко знищує бактерії, віруси та грибки - для повної обробки рук досить експозиції 15 секунд і всього 3 мл засобу. Така ж експозиція рекомендується для екстреної обробки поверхонь, інструментів, при витраті засобу 30 мл/м2.

Антисептик «СВОД» виробляється за оригінальною формулою. У його основі - суміш 70% спиртів. Співвідношення й види спиртів підібрані таким чином, щоб засіб швидко викликав загибель патогенних мікроорганізмів, але при цьому його випаровування не були токсичними для людини, а сам засіб не мав шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Крім спиртової суміші до складу рідини входить бензалконію хлорид - речовина з доведеною антибактеріальною, антигрибковою дією, яка давно використовується в медицині для обробки ран, лікування гінекологічних інфекцій, запальних захворювань шкіри, а також для місцевої контрацепції у жінок.

Ще один важливий компонент - комплекс для догляду за шкірою. Часта обробка рук спиртовими антисептиками висушує шкіру, викликає подразнення. Щоб запобігти цьому виробник розробив доглядальний комплекс на основі натуральних компонентів - він зволожує, живить шкіру, знімає подразнення, зберігає еластичність епідермісу.

Особливості та переваги засоби «СВОД»

Даний антисептик рекомендується для екстреної дезінфекції рук медперсоналу, працівників харчопереробної сфери та громадського харчування, торгівлі, парфюмерно-косметичної й фармацевтичної промисловості, громадських установ, комунальних підприємств. Також засіб може використовуватися для дезінфекції поверхонь, інвентарю й інструментів у медичних установах, салонах краси і так далі.

Антисептик «SVOD» розроблений за оригінальною формулою, є сертифікованим продуктом, що пройшов перевірку і дозволений до застосування. До його переваг належать:

  • висока ефективність - знищує 100% патогенних мікроорганізмів;
  • економна витрата (3 мл для обробки рук, 30 мл/м2 для обробки поверхонь);
  • не шкодить шкірі завдяки комплексу для догляду;
  • нешкідливий для здоров'я людини та навколишнього середовища (за дотримання рекомендацій виробника).

Вартість антисептика є невисокою. Він випускається у фасуванні від 500 до 5000 мл, тому вибрати оптимальну кількість засобу можна й для особистого використання, і для обробки кабінету в лікарні, салоні краси.