Premier

Premier

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
150.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Premier

Сімейне підприємство «Premier» існує на ринку більш ніж 100 років. Його очолює вже 4 покоління родини Чарлстейн. Країна виробник - США. За довгі роки існування фірма зберегла свої традиції й репутацію, оскільки фахівці ретельно спостерігають за виробничим процесом і прагнуть удосконалити свою продукцію. Протягом 105 років фахівці в галузі стоматології по всьому світу звертаються до компанії «Premier» для отримання сучасних й якісних товарів, щоб поліпшити свою професійну діяльність. У даний час американський бренд «Прем'єр» широко відомий у 95 країнах світу. Продукція виконана відповідно до американських й європейських стандартів якості.

Асортимент «Premier»

Продукція компанії «Прем'єр» широко використовується в різних галузях стоматологічної практики: терапевтичній, ендодонтичній, хірургічній, естетичній. В асортименті можна знайти всі матеріали, потрібні для забезпечення якісної роботи лікаря. Великим попитом користуються засоби для пломбування каналів американського бренду.

  •  Популярність отримав RC-Prep - засіб для хіміко-механічної обробки кореневих каналів зубів. Це гелеподібний засіб, який використовують для розширення й проходження кореневих каналів зубів. У таких випадках особливо важливо приділити увагу безпосередньо клінічному лікуванню. Препарат випускають із 80-х років, згідно з інформацією від Американської Стоматологічної Асоціації, з тих пір він встиг показати відмінні результати в різних умовах. Даний засіб значно виділяється на тлі інших аналогічних препаратів завдяки оригінальному складу. RC-Prep дозволяє полегшити обертальні рухи ручних і механічних інструментів всередині кореневого каналу.
  •  Implant Cement (цемент для фіксації ортопедичних конструкцій на імплантатах) - ще один хіт фірми «Premier». Він відрізняється еластичною полімерною структурою, завдяки якій вдається без проблем витягувати ортопедичні конструкції. Цемент користується великим попитом, оскільки забезпечує надійну фіксацію конструкцій і легкість усунення залишків матеріалу.

Оплата і доставка товарів «Premier»

Відмітна особливість продукції бренду «Premier» - це гарантія якості, завдяки чому її активно використовують провідні українські лікарі-стоматологи. Купуючи товари фірми, споживач може бути повністю впевнений у надійності й ефективності свого придбання. На нашому сайті їх можна замовити з доставкою в будь-яке місто України. Територією Харкова продукцію «Premier» доставляє кур'єр, а в інші міста країни - надійна транспортна служба «Нова Пошта». Для постійних покупців передбачена накопичувальна система знижок - від 2 до 10% залежно від суми покупки.