PD

PD

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1695.00 грн.
 
(0)
1975.00 грн.
 
(0)
1660.90 грн.
 
(0)
2490.00 грн.
 
(0)
3800.00 грн.
 
(0)
2190.00 грн.
 
(0)
4629.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію PD (Produits Dentaires)

Сімейна компанія «PD» займається виробництвом ендодонтичних матеріалів протягом 78 років, її засновник - Вільям Геріг. Країна виробник - Швейцарія. Продукція даного підприємства відома більш ніж в 95 країнах на 5 континентах. Такий успіх безпосередньо пов'язаний з концепцією компанії: основна увага приділяється інноваційному мисленню та якості продукції, що випускається. З кожним роком вона вдосконалюється і розвивається, оскільки в технологічний процес впроваджуються нові передові технології. Виробництво підприємства «ПД» знаходиться в Швейцарії. Продукція бренду «PD» відповідає всім сучасним світовим стандартам, тому її активно використовують провідні лікарі-стоматологи в усьому світі.

Асортимент виробника «PD»

Продукція фірми знайшла широке застосування в різних сферах стоматології, зокрема, ендодонтії. Основний напрямок компанії «ПД» - виробництво ендодонтичних матеріалів, для обтурації кореневих каналів під час лікування ускладненого карієсу. Нижче представлені найбільш популярні засоби для пломбування каналів:

  • «Abscess remedy». Застосовується як для тимчасового, так і для постійного пломбування кореневих каналів. Препарат характеризується антисептичними і бактерицидними властивостями. В асортименті фірми є 2 варіанти даного засобу: з дексаметазоном і без дексаметазону. Для зручності препарат випускають у вигляді порошку і пасти.
  • «Endofil». Цей препарат має низку переваг: застосовується як силер при пломбуванні каналів гутаперчею, забезпечує надійну обтурацію каналу кореня зуба, має протизапальну й антисептичну дію.
  • «Granulotec». Препарат являє собою рентгеноконтрастну пасту (сукупність рідини і порошку), яку використовують для пломбування після екстирпації пульпи і лікування кореневих каналів. Гранулотек характеризується бактерицидними властивостями, забезпечує дезінфекцію каналів. Варто відзначити, що до складу засобу входять агресивні хімічні речовини, тому варто дотримуватися запобіжних заходів.

Оплата і доставка «PD»

Продукція швейцарської компанії «PD» користується попитом в українських стоматологічних клініках завдяки бездоганній якості. На нашому сайті ви можете замовити її за привабливою ціною. Оплата здійснюється будь-яким зручним способом: післяплатою (при доставці поштою), готівкою (при кур'єрській доставці), через Приват24, через термінал ПриватБанку (комісія 0,5%). Передбачена швидка доставка в усі міста України (за допомогою «Нової Пошти»), зокрема: Дніпро, Маріуполь, Суми, Хмельницький, Кропивницький, Тернопіль, Краматорськ та інші.