OMEGA TECH

OMEGA TECH

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
368.00 грн.
 
(0)
1400.00 грн.
 
(0)
2652.10 грн.
 
(0)
825.00 грн.
 
(0)
1158.20 грн.
 
(0)
428.80 грн.
 
(0)
630.70 грн.
 
(0)
920.00 грн.
 
(0)
428.80 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію OMEGA TECH

Компанія «OMEGA TECH» протягом тривалого часу займається розробкою і виробництвом стоматологічних матеріалів. Країна виробник - Німеччина. Від інших фірм, що займаються реалізацією матеріалів для стоматології, вона відрізняється високою і надійною якістю продукції, оскільки уся продукція виготовлена відповідно до міжнародних стандартів якості і на модернізованому обладнанні.

За роки існування продукція бренду «OMEGA TECH» встигла добре себе зарекомендувати не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку. Багатий асортимент німецької продукції дозволяє забезпечувати усіма необхідними матеріалами провідні стоматологічні клініки по всьому світу. В даний час «OMEGA TECH» поставляє товари в 90 країн світу.

Асортимент продукції «OMEGA TECH»

Основний профіль фірми - виробництво зуботехнічного інструментарію, допоміжних і зуботехнічних матеріалів. В її асортименті можна знайти широкий вибір пензликів для воску і кераміки.

• Пензель для воску використовують для чищення моделей і згладжування нерівностей.

• Пензлі для кераміки виконані з добірного ворсу сибірського червоного соболя, добірного волоса сибірського колонка або з синтетичного волокна. Такі пензлі характеризуються пружним і стабільним кінчиком. Діаметр у виробів різний, його можна підібрати залежно від призначення.

Серед допоміжних матеріалів особливу затребуваність має:

• Оклюзійний спрей «OMEGA TECH» ‑ це засіб для маркування оклюзійної поверхні. Засіб використовують у зуботехнічній лабораторії, для маркування контактів під час протезування. Від інших аналогічних засобів його відрізняє склад - всі компоненти нешкідливі при попаданні всередину організму.

• Німецька полірувальна паста бренду «OMEGA TECH» застосовується для обробки ортопедичних конструкцій із пластику й металу для надання їм дзеркального блиску. Пасту можна використовувати на бавовняних, щетинних і фетрових щітках. Паста виконана в формі полірувальних брусків, що дозволяє легко знімати тонкі подряпини з поверхні різних виробів. Після обробки поверхні полірувальна паста добре змивається звичайною водою.

Оплата і доставка продукції «OMEGA TECH»

Продукція бренду «OMEGA TECH» характеризується надійністю і високою якістю, через це цінується багатьма лікарями-стоматологами в Україні. На нашому сайті є можливість придбати зуботехнічний інструментарій, допоміжні та зуботехнічні матеріали. Для зручності покупця ми передбачили доставку по території всієї України: Київ, Дніпро, Чернігів, Тернопіль, Івано-Франківськ та багато інших за допомогою «Нової Пошти». По Харкову доставка здійснюється кур'єром. Оплатити замовлений товар можна різними способами: готівкою, післяплатою, по терміналу ПриватБанку, через Приват24. Якщо був доставлений товар неналежної якості, є можливість його повернути або обміняти на інший протягом 14 календарних днів.