Nordiska Dental

Nordiska Dental

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
228.30 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Nordiska Dental AB

«Nordiska Dental AB» - компанія, що заснована в 1978 році, спеціалізується на виробництві різних матеріалів для стоматологічної галузі. З їх допомогою робота лікарів-стоматологів стає простіше і безпечніше. Країна виробник - Швеція. За 40 років існування фірма встигла стати одним з провідних світових постачальників стоматологічних товарів.

Фірма зосередчує увагу не тільки на внутрішньому, а й на зовнішньому ринку. В даний час її продукцію поставляють більш ніж 60 країнам, зокрема Іспанії, Німеччині та Бельгії. Багато лікарів-стоматологів за 40 років існування «Nordiska Dental AB» встигли по заслузі оцінити належну якість її товарів. Оборот компанії становить понад 650 000 одиниць продукції на рік.

Асортимент продукції «Nordiska Dental AB»

Фірма «Nordiska Dental AB» займається переважно розробкою ендодонтичних матеріалів. В асортимент компанії входять амальгама, склокерамічні вкладки «CERANA» і цементи для пломбування кореневих каналів.

Особливим попитом серед споживачів користується препарат «CALASEPT». Він застосовується при перфораціях і тріщинах, під час пломбування кореневих каналів зубів (тимчасовому) при звичайній техніці лікування, ізоляції глибоких порожнин і захисту пульпи. Відрізняється потужним антибактеріальним ефектом і сприяє утворенню твердих тканин у місці перфорації. «CALASEPT» має ряд переваг, завдяки чому користується популярністю у дантистів:

  1. Не має потреби для замішування всього складу, що значно спрощує роботу;
  2. Наносити можна просто і швидко однією рукою;
  3. Під час процедури внесення матеріалу дотримується правильна консистенція.

Варто пам'ятати, що «Каласепт» є досить їдкою речовиною, тому важливо дотримуватися правил безпеки під час роботи з ним. Якщо він потрапив на шкіру - важливо промити її великою кількістю води. Якщо засіб потрапив в очі - викликати швидку допомогу і під час очікування промити рясним струменем води. При попаданні засобу всередину (ковтанні) - випити склянку молока і звернутися за консультацією до фахівця.

Оплата і доставка продукції «Нордіск Дентал АБ»

Шведські матеріали для пломбування каналів давно відомі практикуючим лікарям-стоматологам на Україні. На нашому сайті ви можете придбати матеріали бренду «Nordiska Dental AB» за розумною ціною. Доставка по місту Харків здійснюється за допомогою кур'єрської служби. Для доставки по території України ми використовуємо надійну і перевірену часом службу - «Нова Пошта». Передбачена доставка в Київ, Миколаїв, Херсон, Полтаву і інші міста країни. Оплатити обраний товар можна кількома способами: готівкою кур'єру, післяплатою, через Приват24, через термінал ПриватБанку. При замовленні до 2000 грн. післяплата і доставка за рахунок покупця, а при замовленні від 10000 грн. післяплата і доставка за рахунок продавця.