Mercator Medical

Mercator Medical

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Mercator Medical

Компанія «Mercator Medical» кілька десятків років займається виробництвом витратних матеріалів. Вона була зареєстрована з метою задоволення потреби покупців у професійно підібраних матеріалах медичного призначення. Уся продукція сертифікована. Країна виробник - Малайзія.

З кожним роком існування виробничі потужності компанії «Mercator Medical» збільшувалися. За результатами останніх даних, річний оборот склав 600 000 одиниць продукції. Компанія є одним із найнадійніших виробників і експортерів високоякісних медичних рукавичок. Продукцію, що випускається постачають в 80 країн, включаючи Україну, Німеччину й США. Її популярність пояснюється високою якістю продукції та лояльною ціновою політикою самої компанії.

Асортимент продукції «Mercator Medical»

Надійна компанія «Mercator Medical» спеціалізується на випуску витратних матеріалів. Уся продукція компанії попередньо піддається декільком етапам тестування, тому ризик зараження хвороботворними організмами зведена до нуля. Після проведення тестування та пакування її відправляють у спеціальні приміщення, що гарантують оптимальні умови для зберігання.

Провідний напрям компанії - розробка й реалізація засобів захисту (рукавичок). Вони використовуються в багатьох галузях медицини. Усі сфери стоматології (зокрема терапевтична, естетична, хірургічна, ортопедична) активно використовують рукавички для здійснення різних маніпуляцій. Рукавички визнані одними з найважливіших засобів індивідуального захисту, що належать до бар'єрних заходів попередження зараження не тільки медичного працівника, а й пацієнта. Надаючи стоматологічну допомогу, для кожного пацієнта лікар зобов'язаний виділяти окрему пару рукавичок.

Компанія «Меркатор Медікал» випускає рукавички в різних колірних рішеннях і розмірах, від XS до XL. Це дозволяє проводити маніпуляції з великим комфортом. Рукавички продаються в упаковках по 50 пар. Відповідно до матеріалу виготовлення випускають два види рукавичок:

  •  Латексні. Їх широко використовують під час тривалих маніпуляцій у стоматології. Вони нестерильні, гіпоалергенні, мають текстуровану поверхню долоні й пальців рук.
  •  Нітрилові. Вони характеризуються м'якістю та гнучкістю, гарантуючи надійне захоплення стоматологічних інструментів. У матеріалі відсутні латексні протеїни, тому виключена ймовірність розвитку алергії. Рукавички забезпечують добру чутливість і тривалий комфорт.

Оплата і доставка продукції «Mercator Medical»

Продукція малазійського бренду користується популярністю в багатьох провідних стоматологічних клініках України. Передбачена доставка вибраного товару надійним сервісом «Нова Пошта» по всій території країни (зокрема Одесу, Дніпропетровськ і Херсон). Якщо сума замовлення більш ніж 2000 грн., то доставка за кошт магазину. Якщо сума замовлення перевищує 10 000 грн., то за кошт магазину не тільки доставка, але й післяплата.