Ivoclar Vivadent

Ivoclar Vivadent

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
67.40 грн.
 
(0)
67.40 грн.
 
(0)
67.40 грн.
 
(0)
2120.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Ivoclar-vivadent

Фірма «Ivoclar-Vivadent» заснована в 1923 році, на сьогодні вона стала глобальною компанією, яка пропонує повний спектр матеріалів і систем в галузі стоматології. Країна виробник - князівство Ліхтенштейн. Концепція даної фірми полягає в інноваційних розробках. В даний час в ній працюють більш ніж 150 фахівців, які регулярно співпрацюють з провідними університетами і підвищують свою кваліфікацію. Штаб-квартира компанії розташована в Шані. Річний обсяг підприємства «Ivoclar-Vivadent» становить понад 900 000 одиниць стоматологічної продукції, продаж ведеться не тільки на внутрішній, але і зовнішній ринок.

Асортимент «Ivoclar-vivadent»

Європейська фірма «Ivoclar-vivadent» спеціалізується на різних сумішах і обладнанні, які знаходять широке застосування в усіх сферах стоматології: хірургічній, ортопедичній, терапевтичній, ендодонтичній. Асортимент включає наступні товари:

  • адгезивні системи;
  • засоби для профілактики і догляду за порожниною рота;
  • зліпочні, пломбувальні матеріали;
  • матеріали для тимчасових реставрацій;
  • стоматологічне обладнання (змішувачі, печі, лампи і насоси);
  • матеріали для знімного протезування.
  • витратні і допоміжні матеріали:

Великим попитом користується м’який губорозширювач (роторозширювач, ретрактор) бренду. Для його виготовлення використовують безлатексний матеріал, що особливо актуально при лікуванні пацієнтів, у яких є алергія на вироби з латексу. Завдяки даному виробу лікарю-стоматологу значно простіше досягти робочого поля, а з огляду на особливу м’якість, губорозширювач може розташовуватися в ротовій порожнині пацієнта довгий період часу. М’який роторозширювач активно використовують під час різних процедур: професійного чищення зубів, пломбування каріозних порожнин, отримання зубних відбитків, здійснення прямих і непрямих реставрацій (зокрема, при реставрації фронтальної ділянки зубів).

Це не повний перелік товарів під маркою «Ивоклар-Вивадент», всього налічується понад 400 найменувань. Вся продукція характеризується високою якістю, в даний час її поставляють більш ніж 100 країнам по всьому світу. Більшість провідних лікарів-стоматологів по всьому світу є постійними клієнтами фірми «Ivoclar-Vivadent».

Оплата товарів «Ivoclar-vivadent» і їх доставка

В даний час практично в кожній другій стоматологічній клініці України можна помітити матеріали бренду «Ivoclar-vivadent». Їх популярність обумовлена доступними цінами і високою якістю. На нашому сайті ви можете замовити їх з доставкою в будь-яке місто України. Оплатити обрану продукцію можна різними способами: через термінал ПриватБанку, післяплатою (якщо була відправка товару транспортною службою), готівковим розрахунком (якщо була доставка кур'єром по місту Харків), через Приват24.