Інструменти для дезінфекції та стерилізації

 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
968.90 грн.
 
(0)
432.00 грн.
 
(0)
112.80 грн.
 
(0)
81.00 грн.
 
(0)
100.00 грн.
 
(0)
168.00 грн.
 
(0)
690.10 грн.
 
(0)
910.00 грн.
 
(0)
150.00 грн.
 
(0)
360.00 грн.
 
(0)
789.00 грн.
 
(0)
88.00 грн.
 
(0)
866.00 грн.
 
(0)
480.00 грн.
 
(0)
375.00 грн.
 
(0)
531.70 грн.
 
(0)
396.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Інструменти дезінфекції стерилізації в стоматології

На першому етапі знезараження інструментів стоматологічного і загальномедичного призначення, який називається дезінфекція, важливу роль відіграє і очищення інструментів від залишків біологічних рідин, тирси емалі, дентину, залишків м'якого патологічного дентину.

Очищення інструментів відбувається тільки після замочування їх у дезінфекційному розчині (робочий розчин), після витриманої експозиції. Для цього молодший медичний персонал за допомогою ручного інструменту (щіток різної модифікації) або за допомогою апаратів для механічного очищення миє інструменти у тому ж дезрозчині, в якому відбувалося знезараження.

Асортимент інструментів для проведення дезінфекції

Інтернет-магазин «DLX» має в каталозі продукції ручний інструмент для очищення медичного інструментарію.

  1. Щітка латунна для очистки борів.

Виробник - Китай;

Матеріал ниток - латунь;

Застосовується для механічної очистки алмазних і твердосплавних борів, твердосплавних і керамічних фрез, інструментів (робочої частини) від залишків пломбувального матеріалу, біологічних рідин (кров, тирси емалі, дентину ...).

  1.  Щітка нейлонова для очистки.

Виробник - Китай;

Матеріал ниток - нейлон;

Застосовується для механічної очистки алмазних борів (полірувальників з дуже дрібним абразивним зерном), для очищення силіконових полірів (як терапевтичних, так і зуботехнічних), полірувальних металевих штрипсів.

Ці обидва види щіток Ви можете замовити та купити на сайті «DLX» одночасно, оскільки в процесі очистки вони обидві знадобляться.

  1.  Набір щіток для очистки борів «Begreat».

Виробник – «Begreat» (Польща);

Комплектація - 3 щітки;

Матеріал - латунь, сталь, нейлон;

Застосовується для 3-х етапної очистки інструментів, дрібного ендодонтичного інструментарію (файлів, каналонаповнювачів), борів, фрез із різного матеріалу.

  1.  Ємності для проведення дезінфекції інструментів.

Виробник – «Лізоформ»;

Матеріал - медичний пластик (білого кольору);

Об’єм - 1.0,3.0,5.0 літра;

Застосовуються для проведення дезінфекції та ПСО у лікувально-профілактичних установах для різного обсягу інструментарію. У комплектацію входить сама ванна для розчину, перфорований піддон, кришка.

Асортимент інструментів для проведення стерилізації

Після того як інструменти проходять перші два етапи обробки (дезінфекція та передстерилізаційна очистка), по протоколу проведення дезінфекції та стерилізації, регламентованому МОЗ України, 2% інструментів піддаються контролю якості передстерилізаційної очистки, шляхом постановки проб на залишки мийного засобу і приховану кров. Реагентом для контролю якості є азопірам (Азопірамова проба). Оцінка результатів проводиться за фарбуванням реагенту (Позитивний результат - це фарбування в рожево-бузковий колір - свідчить про залишки крові, а буре - про залишки мийного засобу). У разі негативної проби приступають до процесу стерилізації. Інструменти тричі промивають проточною водою, а потім дистильованою, просушують і запечатують у крафт-пакети або пакети для стерилізації.

  1. Пакети для стерилізації «СОГЕВА».

Країна-виробник пакетів ‑ Італія. Їх Ви можете замовити і купити на сайті інтернет-магазину як оптом, так і в роздріб.

Поставляються вони як в рулонах різного розміру (для запечатування машиною), так і поштучно (самогерметизувальні) з липкою стрічкою також різних розмірів.

  1.  Індикатори контролю якості стерилізації.

Дані індикатори призначені тільки для парової (автоклавування) і сухожарової (сухожарова шафа) стерилізації. Мають вигляд коротких стрічок просочених реагентом, який змінює свій колір при досягненні певних умов. Для автоклава: 120/45; 126/30; 132/20. Для сухожарової шафи: 180/60.

Замовити дані позиції Ви можете на сайті інтернет-магазину або, зателефонувавши на будь-який із зазначених телефонів, оплата замовлення проводиться шляхом переказу грошових коштів на картку ПриватБанку або оплатою при отриманні у відділенні «Нової Пошти» (післяплата). Доставка можлива транспортною компанією «Нова пошта» в будь-яке місто України.