Heraeus Kulzer

Heraeus Kulzer

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
360.00 грн.
 
(0)
745.00 грн.
 
(0)
300.00 грн.
 
(0)
580.00 грн.
 
(0)
710.00 грн.
 
(0)
350.00 грн.
 
(0)
470.40 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Heraeus Kulzer

«Heraeus Kulzer» - виробник високоякісних товарів, що широко застосовуються у стоматологічній галузі. Країна виробник - Німеччина. Спочатку компанія існувала як сімейна аптека, яку відкрили ще в 1850 році. Згодом вона почала розвиватися, створювалися виробничі цехи і лабораторії, в яких стали виробляти якісні матеріали, необхідні в роботі лікаря-стоматолога.

Головна концепція фірми «Heraeus Kulzer» полягає в розробці вдосконалених товарів, додаванні інноваційних рішень. Виробництво знаходиться в Німеччині.

Асортимент «Heraeus Kulzer»

Асортимент німецької компанії спрямований на галузь естетичної і терапевтичної стоматології. Вона спеціалізується на виробництві пломбувальних матеріалів, що використовуються для виконання реставрації у фронтальній і жувальній групах зубів.

В асортимент входять:

  • світлотвердіючі композитні матеріали;

Найбільшого поширення набув світлотвердіючий гібридний композит - Харизма «SMART». Його основу складає матриця BIS GMA. Композит використовують при реставрації природними відтінками з адгезивною фіксацією. Може застосовуватися як для реставрації жувальних, так і для фронтальних зубів. Стоматологи часто використовують німецький композит «Charisma» для шинування та корекції форми зубів (наприклад, при вроджених дефектах зубів). В асортименті є різні кольори: UD, А-2, А-3, А-3,5.

  • хімічні композити;
  • бондинг системи;
  • витратні матеріали (аплікатори-мікробраші).

Вся продукція компанії характеризується високою якістю (налічується більш ніж 200 найменувань), завдяки чому вона користується попитом у 80 країнах світу. Вищеописані матеріали знайшли широке застосування в стоматології, їх використовують для:

  • коригування кольору і форми;
  • відновлення кукси;
  • адгезії прямих і непрямих реставрацій;

Всі розробки ведуться з урахуванням строгих сучасних стандартів і тенденцій. За тривалий період існування компанія встигла добре зарекомендувати свою продукцію, тому їй віддають перевагу провідні стоматологічні клініки по всьому світу.

Оплата і доставка товарів «Heraeus Kulzer»

Продукція німецького бренду «Heraeus Kulzer» відома лікарям-стоматологам України вже багато років. На нашому сайті ви можете замовити її з доставкою, яка здійснюється по всій території України («Новою Поштою»): Київ, Миколаїв, Суми, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ та інші міста. По Харкову продукцію доставляє кур'єрська служба (при сумі замовлення понад 2 000 грн. - безкоштовно). Споживач має право скасувати замовлення в будь-який момент, навіть якщо товар уже був доставлений. У цьому разі він зобов’язується попередити про скасування замовлення в найкоротші терміни.