Dochem

Dochem

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Dochem

Dochem існує на ринку товарів для стоматології вже кілька десятків років. Країна виробник - Китай. Фірма спеціалізується на виготовленні та реалізації одноразових стоматологічних витратних матеріалів. Вони знайшли широке застосування у всіх галузях стоматології - естетичній, ендодонтичній, хірургічній, терапевтичній та ортопедичній.

Компанія Дочем має власні лабораторії, що дозволяє розробляти безпечну продукцію належної якості. Вона постійно удосконалює свої товари, які на сьогоднішній день поставляє більше 80 країнам. Виробництво знаходиться в Шанхаї.

Асортимент продукції «Dochem»

Основний напрямок діяльності китайської компанії - одноразові витратні матеріали. До них відносяться:

  • Ватні валики і роли.

Вони використовуються в терапевтичній стоматології для тампонади проток слинних залоз і формування зручної робочої зоні навколо зуба, що препарується.

  • Мікроаплікатори.

Вони необхідні для нанесення протравлювальних гелів і інших рідинних стоматологічних матеріалів.

  • Нагрудні серветки.

Нагрудники застосовують для захисту одягу пацієнта під час стоматологічних маніпуляцій. В асортименті є різні кольори і розміри, це одна з найбільш ходових позицій компанії Dochem.

  • Маски для обличчя.

Вони використовуються для захисту обличчя і органів дихання від бактерій і бризок різного роду рідин.

Крім перерахованих вище матеріалів, в асортименті є обладнання та комплектовання, які активно використовуються в ендодонтії і терапевтичній стоматології. Таким чином, китайська фірма Дочем виробляє все, що може бути необхідним в роботі лікаря-стоматолога. Висока якість товарів не викликає сумнівів, а завдяки доцільній вартості, вона користується ще більшим попитом серед власників стоматологічних клінік.

Оплата і доставка продукції «Dochem»

Витратні матеріали бренду «Dochem» широко використовуються мешканцями України багато років. На нашому сайті ви можете замовити продукцію даного бренду за привабливою ціною. Територією Харкова передбачена доставка кур'єрською службою. Для доставки товару по території інших міст України ми вибрали одну з найнадійніших транспортних компаній – «Нову Пошту». Передбачена доставка в Київ, Одесу, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Полтаву, Чернігів та інші міста України. Оплату замовленого товару можна зробити декількома способами: через Приват24, через термінал ПриватБанку, готівкою кур'єру (в випадку, якщо була здійснена доставка по місту Харків), післяплатою (в тому випадку, якщо продукція була відправлена «Новою Поштою»). Також наша компанія передбачає можливість повернення або обміну отриманого товару протягом 14 календарних днів (за умови збереження його товарного вигляду).