Chema

Chema

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
425.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Chema: про компанію

Польське підприємство «Chema» існує на ринку вже понад 50 років. Спочатку воно спеціалізувалося тільки на реалізації приладів і обладнання, але з часом стало виробляти фармацевтичну продукцію. В даний час у компанії є 2 заводи: один здійснює виробництво лікарських засобів, а інший - устаткування в галузі медицини. Обидва виробничих об'єкта знаходяться в Польщі.

Підприємство «Чема» активно співпрацює з науково-дослідними центрами, наприклад, Гірничо-металургійною академією технологій у Кракові і Поморським медичним університетом у Щецині. Цим обумовлений її регулярний розвиток і впровадження інноваційних рішень.

На сьогодні компанія «Chema» пропонує понад 100 різних стоматологічних товарів. В її асортименті є безліч матеріалів і приладів, що забезпечують комфортну роботу лікаря-стоматолога.

Асортимент «Chema»

Польська фірма «Chema» реалізує лікарські препарати і медичні прилади, що знайшли широке застосування в різних галузях стоматології, зокрема, терапевтичній та хірургічній. Найбільшу популярність серед продукції отримали:

  •  «OXYDENTIN» (оксідентін) - антисептичний водний дентин для тимчасового заповнення порожнин у зубах під час лікування карієсу і кореневих каналів. Використовується як перев'язувальний матеріал під час лікування кореневих каналів. Його випускають у рідкому і в порошкоподібному вигляді.
  •  «Мультідентін» у 3 колірних варіаціях, його використовують для заповнення каріозних порожнин. Препарат значно спрощує роботу дантистів.
  •  «Пластідентін» використовують для пломбування каріозних порожнин, засіб щільно прилягає до дентину, не робить подразливого ефекту на м'які тканини.

Завдяки зростаючій із кожним роком конкуренції лікарських препаратів нового покоління й величезного прогресу в діяльності лікарів, асортимент продукції «Чема» постійно збільшується, компанія регулярно випускає нові препарати. Багато провідних стоматологічних клінік встигли ознайомитися із продукцією компанії й стати її постійними споживачами.

Оплата і доставка продукції «Chema»

Тимчасові пломбувальні матеріали польського бренду «Chema» знайшли широке застосування в роботі лікарів-стоматологів України. На нашому сайті Ви можете замовити їх за вигідною ціною. Оплатити вибраний товар можна через термінал ПриватБанку, через Приват24, готівкою кур'єру або післяплатою. Відправка передбачена в усі міста України. Наша фірма підготувала вигідні умови доставки:

  •  якщо сума замовлення складає від 2 000 до 10 000 грн., покупець оплачує тільки післяплату (доставка за кошт продавця);
  •  якщо сума замовлення складає від 10 000 грн., відправлення і післяплату сплачує продавець;
  •  по місту Харків безкоштовна доставка за суми від 2 000 грн.