Oxydentin (Оксидентин) 250 г

 
 Ціна є актуальною
  • Модель
  • DZI003751
425.00 грн.
Додати у кошик
ОПИС

Oxydentin антисептичний дентин 250 г.

Опис:

  • антисептичний дентин для тимчасового заповнення порожнин у зубах під час лікування. Використовується як перев'язувальний матеріал при лікуванні кореневих каналів.
  • матеріал в порошковій формі. Після змішування з водою у відповідних пропорціях, відбувається реакція зміцнення матеріалу (реакції сульфат цинку й оксиду і сульфату кальцію у воді) утворюючи однорідну тверду масу.

Склад: гіпс, сульфат цинку, жовтий декстрин, каолін, оксид цинку, 0,15% хінозолу.

Вага: 250 г.

Застосування Oxydentin:

  1. Порошок оксидентина замішати з водою на скляній пластині до потрібної консистенції. Завжди засипати порошок у воду. Температура робочого середовища: 23 ° C ± 2 ° C. Рекомендовані пропорції: 2,8 г порошку: 1 мл води. Час замішування: 60 сек.
  2. Приготована паста вводиться в заздалегідь приготовлену порожнину зуба протягом 30 сек. Паста без доступу слини твердне приблизно через 2-4,5 хвилини.
  3. Не використовуйте оксидентин за підвищеної чутливості до його інгредієнтів, а також під час використання вкладок, які вимагають дуже міцного та щільного заповнення.

Зберігання Oxydentin

  • зберігати в щільно закритій упаковці за кімнатної температури (15-25 ° C), у сухому місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Відгуки

Покупці, які купили цей товар, також придбали