Bonart

Bonart

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Bonart: про компанію

Компанія «Bonart» займається виробництвом і реалізацією різних стоматологічних обладнань і пристроїв. Широкий асортимент, належну якість і прийнятні ціни роблять продукцію марки «Bonart» однією з кращих у своєму ціновому сегменті. Підприємство займається поставками на зовнішній ринок, його обладнання та пристрої користуються великим попитом більш ніж в 60 країнах світу, а саме виробництво знаходиться в Тайвані.

«Bonart» існує на ринку понад 30 років. Вона має дослідні лабораторії та виробничі цехи, які оснащені модернізованим обладнанням, що дозволяє винаходити вдосконалену продукцію високої якості.

Асортимент продукції «Bonart»

Тайванська фірма спеціалізується на широкому спектрі стоматологічних пристроїв, які використовуються в імплантології, ортопедичній, хірургічній, терапевтичній стоматології та зуботехнічній лабораторії. В асортименті є не тільки обладнання, а й необхідні аксесуари до нього. На сьогодні компанія «Бонарт» готова запропонувати кілька десятків найменувань продукції. До них відносяться:

  • Мікродвигуни для стоматологічної хірургії. Їх використовують не тільки в стоматологічній хірургії, але й в імплантології. Апарати оснащені сенсорним екраном і світлодіодним світильником. Привод - електричний.
  • Насадки до електрохірургічного коагулятора. Фірма випускає набори насадок (7 шт.) для коагулятора. Завдяки різноманітності насадок лікар зможе виконати будь-які маніпуляції.
  • Інструменти для видалення зубного нальоту (п'єзоелектричні ультразвукові вставки). Їх використовують для безболісного видалення нальоту, матеріал виробу - нержавіюча сталь.
  • Медичні ультразвукові ванни. Вони призначені для якісного миття різних стоматологічних інструментів і посуду. Ванни даної фірми відрізняються компактними розмірами та малим часом обробки.
  • Електрохірургічні електроди. В асортименті фірми є електроди різного типу (петля, кульові). Характеризуються міцністю, гнучкістю й підвищеною безпекою.
  • Електроскальпель для коагуляції. Він оснащений сенсорним екраном, відрізняється високою частотою й широкою сферою застосування.
  • Стоматологічні наконечники. Інструменти призначені для закріплення різальних інструментів і передачі обертального руху до них. В асортименті є різні види наконечників (турбінні, кутові, прямі).

Перелік продукції тайванської компанії «Bonart» дійсно великий, вона реалізує всі необхідні пристрої для стоматологічних цілей. Лікарі-стоматологи з різних країн цінують продукцію «Bonart» за високу якість і адекватну вартість.

Оплата і доставка товарів «Bonart»

Хірургічне обладнання бренду «Бонарт» цінується лікарями-стоматологами України вже довгі роки. На нашому сайті Ви можете замовити його за вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України, зокрема, Київ, Дніпро, Слов'янськ, Білу Церкву, Бердянськ і Мукачево. Для доставки вибрана одна з найбільш надійних служб - «Нова пошта».