Becht

Becht

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
451.30 грн.
 
(0)
451.30 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Becht

«Becht» - німецька компанія, яка була заснована в 1930 році. Протягом більш ніж 80 років вона займається розробкою й реалізацією допоміжних засобів і витратних стоматологічних матеріалів. Компанія повністю прислухаються до думок та побажань споживачів, за що її продукція високо цінується в різних країнах світу.

Компанія «Becht» має власні лабораторії, оснащені модернізованим обладнанням, що робить її стоматологічні товари одними з найбільш затребуваних у своєму ціновому сегменті. Виробничі об'єкти розташовані в Німеччині. Продукція фірми користується попитом у різних галузях стоматології, зокрема, естетичної, терапевтичної та хірургічної.

Асортимент виробника «Becht»

Головний напрям діяльності підприємства - виробництво ємностей медичного призначення з небиткого скла для зберігання різних матеріалів. До них належать спиртівки, чашки Петрі й інший медичний та лабораторний посуд. Вони відрізняються високою міцністю й надійністю, що гарантує довговічність. Під час експлуатації вони не піддаються деформації, є зносостійкими та стійкими до різких перепадів температур.

Крім ємностей німецька фірма реалізує й інші стоматологічні товари. Продукція компанії налічує більш ніж 200 різних найменувань. «Becht» виробляє наступне:

  • Щипці, пінцети, елеватори. Усі ці інструменти відрізняються високою якістю, завдяки чому користуються великим попитом серед лікарів-стоматологів.
  • Артикуляційний папір. Його застосовують для того, щоб усунути посилені оклюзійні навантаження. Це особливо актуально під час терапії захворювань тканин пародонта й парафункцій жувальних м'язів.
  • Пасту для чищення та полірування. Справжній хіт фірми - паста «Профіполіш» (Profipolish). За її допомогою можна надати блиску будь-яким композитним матеріалам і значно підвищити крайове прилягання.
  • Зуботехнічні інструменти: стоматологічні молотки, диски для полірування.
  • Різні матеріали для пломбування каналів і препарати для дезінфекції.

І це далеко не весь перелік товарів від бренду «Бечт». Каталог компанії регулярно поповнюється новими матеріалами, тому в кожного лікаря-стоматолога є можливість придбати все необхідне для ефективної й комфортної роботи.

Оплата і доставка товарів «Becht»

У практикуючих лікарів-стоматологів України особливим попитом користується артикуляційний папір і полірувальні системи бренду «Бечт». Ви можете замовити їх та іншу продукцію фірми на нашому сайті. Доставка по Харкову здійснюється за допомогою кур'єрської служби. Якщо вартість замовлення перевищує 2 000 грн. - вона безкоштовна, в іншому випадку - 70 грн. В інші міста України (Одеси, Полтави, Черкаси, Житомир, Луцьк) товар відправляється транспортної фірмою «Нова Пошта». Передбачено обмін або повернення товару (якщо він зберіг товарний вигляд і не був у вжитку) протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.