Aixin Medical

Aixin Medical

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
29268.40 грн.
 
(0)
48453.50 грн.
 
(0)
65996.30 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Aixin Medical

Компанія Aixin Medical Equipment Co., Ltd існує на ринку з 1996 року, спеціалізується на виробництві різного стоматологічного обладнання. Країна виробник - Китай. Aixin Medical - зареєстрований товарний знак Національного медичного нагляду. У 1997 році компанія винайшла першу в Китаї ливарну машину високої частоти, завдяки якій вона стала провідним виробником стоматологічного обладнання в країні.

Основна концепція компанії - виробництво високоякісного обладнання без шкоди для довкілля. У 2007 році Aixin Medical отримала сертифікати CE для своїх основних продуктів. Вся продукція пройшла сертифікацію ISO9001: 2000 і CE. У 2011 році компанія значно збільшила свою основну виробничу площу ‑ до 3000 м2. Річний оборот підприємства становить понад 800 тисяч одиниць продукції.

В даний час компанія має кілька філій в Китаї, де працюють провідні вчені та інженери. За 22 роки існування компанія стала брендом високого класу в Китаї, набула дистриб’юторів за кордоном. Вона співпрацює з багатьма провідними стоматологічними клініками по всьому світу, поставляючи свою продукцію у 100 країн.

Асортимент продукції «Aixin Medical»

Підприємство займається виробництвом і реалізацією зуботехнічного обладнання, яке застосовують для виконання цілої низки робіт, від зуботехнічного лиття та обрізки гіпсових моделей до облицювання каркасів протезів.

В асортименті Айсін Медікал є:

  • міксери вакуумні;
  • зуботехнічні пароструминні апарати;
  • зуботехнічні піскоструминні апарати;
  • пилососи (пиловловлювачі);
  • верстати для свердління лазерні;
  • тримери зуботехнічні;
  • зварювальні апарати і печі для стоматологічних лабораторій;
  • вібростолики.

Aixin Medical постійно вдосконалює технічні та експлуатаційні характеристики продукції, тим самим, підвищуючи свій рейтинг і затребуваність серед зубних техніків і великих зуботехнічних лабораторій.

Оплата і доставка продукції «Aixin Medical»

Продукція Aixin Medical користується великим попитом в Україні протягом останнього десятиліття. Її купують більшість провідних зуботехнічних лабораторій. Продаж зуботехнічного обладнання здійснюється як оптом, так і в роздріб. Передбачена доставка по території всієї України, її реалізують за допомогою надійної транспортної компанії ‑ Нова пошта, тому товар приходить швидко і без затримок.