Air-Dent

Air-Dent

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
569.20 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Air-Dent

Air-Dent - реалізує новітні наукові розробки в галузі дрібнодисперсних і абразивних порошків для проведення професійного чищення зубів. Науково-дослідні лабораторії, на яких працюють хіміки і фармацевти, знаходяться в США.

Air-Dent відомий американський виробник абразивного порошку (соди) для проведення процедури Air Flow. Матеріали Air-Dent поставляються більш ніж в 70 країн світу, що говорить про високу якість продукції та її затребуваність серед фахівців в сфері стоматології. Українські лікарі стоматологи також оцінили якість товару марки і широко застосовують її в своїй роботі.

Асортимент продукції торгової марки Air-Dent

Основним напрямком у виробництві американський виробник вважає свій продукт під назвою Air Powder.

Air Powder - це дрібнодисперсний порошок (сода) для професійного очищення поверхні емалі.

Сферою застосування соди є:

  • Пародонтологія. Сода застосовується з апаратом Air Flow для гігієнічного очищення поверхні емалі після професійного чищення зубів. Ефективність соди спостерігається навіть у пацієнтів, які мають наліт курця.
  • У терапевтичній стоматології порошок застосовують для очищення емалі для підбору відтінку реставрації.
  • У ортопедичній стоматології застосовують для очищення поверхні зуба до природного кольору з метою підбору відтінку ортопедичної конструкції.
  • У ортодонтії застосування Air Powder незамінне з метою механічного видалення залишків пломбувального матеріалу після зняття брекетів і ретейнерів.

Застосування даного виду продукції виробника Air-Dent неможливо без використання содоструминних наконечників, а також портативних содоструминних апаратів, за допомогою яких відбувається нанесення абразиву під тиском.

Головною перевагою застосування соди виробника Air-Dent є її оптимальна дисперсність частинок абразиву, що не порушує цілісність емалі і не травмує м’які тканини порожнини рота.

У каталозі продукції інтернет-магазину DLX Ви зможете знайти продукцію американського бренду в розділі витратні матеріали, пародонтологічні. Купити порошок для Air Flow можна оптом і в роздріб.

Оплата і доставка продукції Air-Dent

Доставку до Вінниці, Києва, Житомира, Ужгорода, Івано-Франківська та інших міст України здійснює транспортна компанія Нова пошта, яка в короткі терміни доставить замовлення.

Оплата здійснюється на Ваш вибір: картою ПриватБанку або післяплатою у відділенні Нової Пошти при отриманні.

Якщо Ваша клініка знаходиться в м. Харків - ми зможемо доставити замовлення кур’єрською доставкою по місту. Якщо сума замовлення перевищує 2000 грн., доставка безкоштовна.