AGFA

AGFA

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
445.00 грн.
 
(0)
445.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію AGFA

У сучасній стоматології складно обійтися без рентгенівських знімків - тільки за їх допомогою можна оцінити стан зубів, імплантів, кістки неінвазивним методом. Прикореневе запалення або кіста, контроль пломбування каналів, виявлення пульпіту, оцінка прикусу і стану зубів у цілому - у будь-який стоматологічній клініці рентгенографічний кабінет не пустує. А щоб лікар зміг точно оцінити стан щелепи чи зубів, важливо забезпечити високу якість знімків. Їх якість залежить не тільки від апаратури, а й характеристик витратних матеріалів - плівки, проявника, фіксажу. І якщо вибирати найбільш перевірені, солідні марки, варто зупинитися на продукції компанії «AGFA» (Агфа). Тим, хто фотографував ще до появи цифрових фотоапаратів, продукція цієї компанії добре знайома - за чорно-білим і кольоровим фотоплівкам. Але ними виробництво не обмежується. У світі «AGFA» відома як виробник і техніки, реактивів, плівки медичного призначення.

Історія створення

Ця компанія була створена в 1867 році, її спеціалізацією було виробництво аніліну, який широко використовувався у виготовленні барвників. Але через 20 років асортимент продукції був розширений, завдяки світлочутливим матеріалам. І в цей же час була офіційно зареєстрована торгова марка «AGFA». Але масове виробництво фотопаперу і плівки почалося тільки після входження компанії в крупний німецький концерн.

На сьогодні під цим брендом випускається широкий асортимент товарів, серед яких чималу частину займає й медична продукція. Зокрема, реактиви для прояву рентгенівських плівок і самі плівки.

Особливості продукції «Агфа»

Якщо говорити про аналогову рентгенографію, у лінійці товарів «AGFA» Ви знайдете три продукти:

  1. Проявник G 139. Це універсальна рідина, яка використовується у проявних машинах усіх типів. Поставляється в тарі різного об’єму, у вигляді концентрату. Легко розводиться до потрібної концентрації, володіє бездоганними характеристиками. Застосовується для проявлення зеленочутливих і синьочутливих плівок, спеціальних плівок.
  2. Проявник G 150. Концентрат, призначений для ручного проявлення плівок. Має високу сенситометричність, економно витрачається, легко розводиться, забезпечує високу якість знімків.
  3. Фіксаж G 334 і G354 - універсальні закріплювачі для проявних машин і ручного проявлення відповідно. Концентрати розроблені для застосування разом з відповідними проявниками AGFA. Це двокомпонентні склади, які поставляються в упаковках по два комплекти, один комплект призначений для розведення на 20 літрів робочої рідини.

Усі хімреактиви, що випускаються під цим брендом, мають відповідне маркірування (червоне для проявника, синє для фіксажу). У складі реактивів немає солей алюмінію, істотно знижений вміст барвників. Продукція має високий рівень екологічної безпеки, під час автоматичної обробки легко змішуються.

Що стосується рентгенівської плівки, то компанія випускає широкий асортимент такої продукції. Плівки «AGFA» володіють високою контрастністю й оптимальною оптичною щільністю, стійкі до появи подряпин, впливу вологи, світла. За їх допомогою легко досягти високої стабільності та чіткості зображення, з поліпшеною деталізацією, що вкрай важливо у стоматології. Крім синьочутливої виробляється й зеленочутлива плівка, що забезпечує низьку щільність і високу контрастність зображення. Така плівка ідеально підходить для знімків кісток щелепи - для виявлення найдрібніших порушень їх структури.