YRE

YRE

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
91.30 грн.
 
(0)
148.70 грн.
 
(0)
39.90 грн.
 
(0)
28.20 грн.
 
(0)
52.50 грн.
 
(0)
37.60 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію YRE

Серед українських брендів є чимало молодих, що достатньо активно розвиваються. Яскравим прикладом успішного розвитку є торгова марка «YRE» (ЮРЕ). Вона була зареєстрована в 2002 році, але сьогодні вже є однією з найпопулярніших і відомих у сфері косметології, перукарських послуг і нейл-дизайну. Репутація компанії бездоганна, її товарами користуються як приватні майстри, так і салони краси, косметологічні кабінети. Широкий асортимент товарів, їх бездоганна якість і доступна вартість робить їх популярними не тільки в Україні, а й за її межами.

Про бренд

«ЮРЕ» випускає дійсно великий перелік товарів, орієнтуючись на запити ринку. Власне виробництво дозволяє виготовляти різну продукцію, із суворим контролем її якості, але при цьому зберігати розумні ціни на неї.

Так як компанія враховує запити споживачів, каталог її товарів постійно поповнюється новинками, затребуваними у галузі косметології, салонних послуг.

Асортимент продукції «YRE»

Серед товарів компанії Ви знайдете:

  1. Повний перелік товарів для нігтьового сервісу. Компанія випускає гелі та акрилові системи для нарощування нігтів, широку палітру гель-лаків, декору, допоміжних рідин. Також виробляються тіпси, інструменти для стемпінгу, різні аксесуари, що полегшують роботу.
  2. Широку лінійку манікюрних інструментів професійного рівня, а також педикюрні тертки, пензлі для нейл-арту, щітки.
  3. Органайзери, підставки, полички й косметичну тару - те, без чого не може обійтися жоден салон краси, перукарня або манікюрний салон.
  4. Різні товари для парафінотерапії та депіляції, тимчасового тату, нарощування вій, мейк-апу, косметологічних процедур.
  5. Одноразові матеріали, інструменти, витратні матеріали. Гідна якість, демократичні ціни - для найбільш затребуваної категорії товарів.

Крім цих продуктів, під брендом «YRE» випускаються й інші товари. Так, Ви зможете купити меблі для салону краси або перукарні, манікюрного салону. Перелік товарів містить масажні кушетки, крісла клієнта, стільці, різні візки, підставки та полички. Усе це виробляється з урахуванням вимог до меблів (як до медичних), меблі функціональні, ергономічні, витримують інтенсивну експлуатацію, легко дезінфікуються.

У списку продукції «ЮРЕ» є й салонна сантехніка (перукарні мийки із пластику або кераміки, термостатичні змішувачі та запчастини, аксесуари до них). Плюс - великий вибір перукарських товарів, для навчання й роботи.

Ще одна категорія - електрообладнання. Під брендом «YRE» випускається обладнання для перукарень, косметологічних салонів і манікюрних кабінетів.

Тих, хто працює на виїзді, зацікавлять манікюрні сумки, косметички та валізи майстра, в які можна вкласти все необхідне для роботи в будь-яких умовах.

Завдяки величезній кількості товарів і їх різноманітності, можна легко обладнати як невеликий приватний кабінет, так і великий салон краси - з нуля. Від меблів до серветок, Ви все знайдете в каталозі «YRE». А якість її товарів робить їх популярними не тільки в індустрії краси. Багатьма користуються і в медицині, що зайвий раз доводить високу якість продукції, її надійність і відповідність самим суворим нормам.

Компанія дбає про своїх покупців, тому характеристики, властивості кожного продукту продумані до дрібниць. Додайте до цього доступні ціни, і Ви отримаєте ідеальне рішення. З «YRE» забезпечити себе всім необхідним для роботи стає найпростішим завданням!