VICOVI

VICOVI

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
10.50 грн.
 
(0)
50.50 грн.
 
(0)
34.60 грн.
 
(0)
50.50 грн.
 
(0)
28.90 грн.
 
(0)
50.50 грн.
 
(0)
50.50 грн.
 
(0)
17.30 грн.
 
(0)
36.10 грн.
 
(0)
50.50 грн.
 
(0)
50.50 грн.
 
(0)
72.20 грн.
 
(0)
36.10 грн.
 
(0)
28.90 грн.
 
(0)
36.10 грн.
 
(0)
50.50 грн.
 
(0)
36.10 грн.
 
(0)
57.70 грн.
 
(0)
34.60 грн.
 
(0)
47.70 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію VICOVI

Акуратність роботи в нігтьовому сервісі та подібних галузях багато в чому залежить від організації процесу. А для цього потрібно безліч дрібниць - пензлів, баночок, палітр й інших аксесуарів. Вони не основні, але відіграють важливу роль у будь-якому процесі.

Китайська компанія «VICOVI» (Вікові) вже давно стала тим виробником, продукцію якого купують майстри нігтьового сервісу в усьому світі. В її асортименті - безліч товарів, які полегшують роботу, що дозволяють виконувати її з максимальною акуратністю й якістю.

Продукція «VICOVI»

Китайська компанія виробляє повний спектр аксесуарів для нейл-сервісу:

  1. Контейнери й органайзери для кристалів, стразів, бульонок та іншого декору. В асортименті - контейнери на різну кількість осередків, круглі, прямокутні й каруселі.
  2. Баночки-закрутки на 3, 10 мл. У таких баночках зручно зберігати ті ж стрази і кристали, лелітки, фольгу, слюду. Крім того, в них зручно фасувати пігменти, втирки, перламутри.
  3. Щітки для нігтів різного ступеня жорсткості, зі штучного та натурального ворсу.
  4. Пензлі для нанесення фарб, мас.
  5. Підставки для манікюрних інструментів.
  6. Палітри для лаків прямі, «ромашки», віяла.
  7. Роздільники для пальців.
  8. Манікюрні інструменти та набори, включаючи професійні.
  9. Ручки-магніти для лаків.
  10. Фрезер для апаратного манікюру, педикюру.

Каталоги компанії великі, у них майстер нігтьового сервісу легко знайде все, що йому потрібно для роботи. Усього випускається кілька тисяч одиниць продукції, яка користується попитом не тільки на азіатському ринку, а й в Європі, США.

Переваги продукції

Товари «VICOVI» відрізняються привабливим дизайном, ергономічністю і зручністю в роботі. Так, наприклад, щітки та пензлі «Вікові» оснащені ручками особливо зручної форми, тому при будь-яких процедурах інструменти не вислизають з рук, і навіть тривала робота не викликає втоми.

Органайзери і баночки «VICOVI» оснащені кришками, що щільно закриваються, але які досить легко відкрити. Це забезпечує простоту, зручність роботи, запобігає розсипанню стразів або пудр, перемішування декору в органайзері будь-якого типу.

Палітри для лаків випускаються в широкому асортименті, у прозорому або білому варіантах - оптимальне рішення для демонстрації не тільки палітр, а й варіантів нейл-дизайну, включаючи акваріумний.

Роздільники для пальців виготовлені з м'якого, але щільного матеріалу, не деформуються, забезпечують комфорт під час процедури як для клієнта, так і для майстра.

Усі аксесуари й інструменти «VICOVI» виготовляються з екологічно чистих, нетоксичних матеріалів на сучасному обладнанні. Вони пройшли відповідну сертифікацію, тому їх придбання - розумний вибір для майстра нігтьового сервісу. Крім того, вартість товарів є невисокою, особливо, якщо порівнювати з продукцією європейських брендів. Додайте до цього довгий термін служби аксесуарів, інструментів, і Ви отримаєте ідеальне рішення як для салону, так і для приватної практики.