Sogeva

Sogeva

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Sogeva

Багато хто з пацієнтів боїться відвідувати стоматологічні клініки не через страх майбутнього лікування, а через небезпеку зараження. Фахівці в галузі медичного обслуговування знають про необхідність і важливість дезінфекції та стерилізації, головна мета яких - знищити всі форми мікроорганізмів і спорів вірусів. Компанія «Sogeva» спеціалізується на виробництві матеріалів для дезінфекції з 1996 року. Країна виробник - Італія. Вся продукція компанії виготовлена відповідно до міжнародних стандартів якості, завдяки чому користується особливим попитом серед споживачів.

Компанія «Соджева» поставляє продукцію не тільки в європейські країни, а й у США та Азію. Вона співпрацює з найбільшими дистриб'юторами по всьому світу. Багато провідних лікарів-стоматологів встигли оцінити по заслузі якість продукції, що випускається. Річний оборот компанії за 2017 рік перевищив 600 000 одиниць.

Асортимент «Sogeva»

  • Італійська фірма «Соджева» реалізує матеріали для дезінфекції та витратні матеріали, що знайшли широке застосування в різних галузях стоматології. Серед витратних матеріалів найбільшим попитом користуються ватні роли і нагрудники. В асортименті є різні розміри і кольори (жовті, зелені, чорні, блакитні, лавандові, помаранчеві і рожеві).
  • Основний напрямок діяльності - виробництво самогерметизувальних пакетів для стерилізації. Вони призначені для стерилізації (автоклавування) виробів медичного призначення. Вони оснащені липким клапаном, завдяки якому можна проводити запечатування без термозварювального апарату. Пакети випускають у різних розмірах: 190х360, 60х140, 90х260.

«Sogeva» виробляє пакети для стерилізації в рулоні (з щільного крафт-паперу). Їх використовують для парової стерилізації. Контроль якості стерилізації визначається відповідно до зміни кольору. В межах від 30 до 54 ° С і від 121 до 134 ° С. Колір повинен змінитися на темний відтінок (коричневий). Довжина рулону стандартна (200 м), а ширину можна підібрати різну - від 50 мм до 200 мм.

Оплата і доставка фірми «Sogeva»

Товари італійського бренду «Соджева» в останнє десятиліття користуються особливим попитом у практикуючих лікарів-стоматологів України. На нашому сайті є можливість замовити їх за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто України (не тільки велике). Оплатити обрану продукцію можна одним з таких способів: готівкою (при доставці кур'єром по Харкову), післяплатою (при доставці в інші міста України транспортною службою «Нова Пошта»), через Приват24 (комісія складає всього 50 копійок), через термінал ПриватБанку ( комісія складає 0,5%).