Shinhung

Shinhung

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Shinhung

Фірма «Shinhung» займається розробкою й виробництвом різного стоматологічного обладнання та витратних матеріалів. Вона існує на ринку з 1955 року і за цей час встигла позитивно зарекомендувати себе на стоматологічному ринку. Виробник - Республіка Південна Корея. З 1970 року фірма стала виробляти стоматологічні крісла й інші установки. Через 30 років існування її річний оборот склав 800 000 одиниць продукції.

Виробничі приміщення підприємства «Shinhung» оснащені модернізованим обладнанням, що дозволяє інженерам і вченим розробляти нову продукцію високої якості. У 2006 році фірма випустила в світ стоматологічну установку з гідравлічним кріслом «MAXPERT», яку до сих пір можна побачити в багатьох стоматологічних клініках. У даний час фірма «Шайнханг» є одним з провідних азіатських виробників товарів для стоматологічної сфери. Компанія поставляє продукцію не тільки на внутрішній, але і на зовнішній ринок. Згідно з даними за 2017 рік, вона відома в 90 країнах і на 5 континентах.

Асортимент продукції «Shinhung»

В асортименті компанії є все необхідне обладнання для повного оснащення кабінету лікаря-стоматолога, наприклад, бормашини, крісла та компресори. Усі витратні матеріали бренду «Шайнханг» сертифіковані, завдяки чому користуються ще більшим попитом у споживачів. Найбільш поширена позиція фірми - карпульні голки, вони знайшли широке застосування в багатьох галузях стоматології. Їх використовують для проведення анестезії.

Карпульні стерильні голки «Shinject», що випускаються компанією, мають роз'єм під євростандарт, через що користуються особливим попитом. Вони виконані з високоякісної сталі, яка характеризується високою надійністю й гнучкістю, що значно знижує ймовірність отримання травми. Карпульні голки ідеально підходять для провідникової та інфільтраційної анестезії. В асортименті є різні розміри: 0,4х35 і 0,3х11. В одній упаковці 100 штук голок.

Оплата і доставка товарів «Shinhung»

Продукція південно-корейської фірми «Shinhung» відома в багатьох європейських країнах, зокрема Україні. На нашому сайті є можливість замовити її з доставкою в будь-яке місто України: Київ, Дніпро, Одесу, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль. Доставку здійснює перевірена часом служба «Нова Пошта». По Харкову товар доставляє кур'єр: якщо замовлення було зроблено до 12:00, то його доставлять у день замовлення. Оплатити замовлення можна різними способами: через термінал ПриватБанку (з комісією 0,5%), через Приват24 (з комісією 50 копійок), готівковими коштами (при доставці кур'єром), післяплатою (при доставці «Новою Поштою»). Передбачена можливість повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів із моменту його отримання (за умови, що він не втратив товарного вигляду та зберіг свої властивості).