SDI Limited

SDI Limited

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1600.00 грн.
 
(0)
1250.00 грн.
 
(0)
491.60 грн.
 
(0)
0.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію SDI Limited

«SDI Limited» була заснована в 1972 році, вона спеціалізується на розробці стоматологічних матеріалів. Країна виробник - Австралія. Продукція бренду «СД Лімітед» поєднує в собі якість, перевірену часом, і інноваційні рішення, що робить її особливо привабливою в очах споживачів. Головна мета компанії - забезпечити лікарів-стоматологів усіма необхідними матеріалами для надання якісних послуг, щоб у їхніх пацієнтів була ідеальна посмішка.

За довгі роки існування фірма стала одним зі світових лідерів в галузі реалізації пломбувальних матеріалів. Виробництво знаходиться в Австралії (штат Вікторія). У компанії працюють тільки провідні вчені країни, що позитивно відбивається на якості продукції, що випускається. На сьогодні цей бренд відомий більш ніж у 105 країнах, зокрема Німеччині, Іспанії та Бразилії, і 5 континентах.

Асортимент фірми «SDI Limited»

В асортименті австралійської компанії представлено понад 100 найменувань продукції. Вони активно використовуються в багатьох галузях стоматології, зокрема терапевтичній. Найбільшим попитом користуються склоіономерні пломбувальні матеріали. Вони застосовуються для реставраційних робіт I-V класу, пломбування молочних зубів, як герметик для фісур. «SDI Limited» випускає склоіномерні полімери 2 основних видів:

  • Riva SC. Це склоіномерний пломбувальний матеріал хімічного затвердіння, що характеризується великим виділенням фтору. Не липне до інструментів, відрізняється підвищеною міцністю на вигин, завдяки чому зберігається крайове прилягання.
  • Riva LC. Це справжній хіт бренду «СД Лімітед». Даний склоіномерний цемент світлового затвердіння відрізняється доброю рентгеноконтрастністю, підвищеним виділенням фтору, високим ступенем стиску і опору до руйнувань, поліпшеними естетичними властивостями. У його складі містяться специфічні смоли, відсутня небезпечна речовина - Бісфенол А. Завдяки виділенню підвищеної кількості іонів фтору відбувається ремінералізація зубів. Матеріал простий і зручний в експлуатації.

Оплата і доставка «SDI Limited»

Товари австралійського бренду використовуються у багатьох провідних стоматологічних клініках України. На нашому сайті ви можете замовити пломбувальні матеріали компанії «SDI Limited» за привабливою ціною. Передбачена доставка не тільки по Харкову, але і в інші міста України, наприклад, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Кам'янське, Кам'янець-Подільський. По Харкову товар доставляє кур'єрська служба, а в інші міста - компанія «Нова Пошта». Наша фірма пропонує вигідні умови поставки: при замовленні на суму від 2 000 грн. - до 10 000 грн. покупець оплачує післяплату, а продавець оплачує доставку, при замовленні на суму понад 10 000 грн. продавець оплачує післяплату і доставку.