Ribbond

Ribbond

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Ribbond

«Ribbond» - компанія, що спеціалізується на розробці систем для шинування. Країна виробник - США. Американська компанія з'явилася на стоматологічному ринку більш ніж 25 років тому, і, в даний час, визнана провідним виробником стрічок адгезивної фіксації. Ці стрічки застосовуються в різних галузях стоматології, через що користуються великим попитом серед практикуючих лікарів-стоматологів.

Основні експертні організації США (зокрема, Clinical Research Associates) визнали компанію «Ribbond» одним з кращих виробників матеріалів для шинування. В даний час продукція бренду «Ріббонд» відома більш ніж у 100 країнах світу, її по заслузі встигли оцінити провідні лікарі-клініцисти.

Асортимент продукції «Ribbond»

Основна спеціалізація американської компанії - виробництво стрічок для шинування. Ці стрічки мають унікальне поєднання плетіння, що обумовлює підвищену еластичність, високий опір до руйнування і високий модуль пружності. Вони виконані з якісного скловолокна. За своїми властивостями та характеристиками вони набагато надійніше інших армувальних матеріалів.

Компанія пропонує на вибір 3 «покоління» стрічок адгезивної фіксації:

 • Original,
 • THM,
 • Ultra.

Вони характеризуються однаковим плетінням ниток, але відрізняються довжиною та товщиною (від 0,12 до 0,35 мм) стрічки. Галузь застосування продукції «Ribbond» є широкою:

 • терапевтична стоматологія (композитні реставрації);
 • ендодонтія (відновлення зуба після ендодонтичного лікування);
 • хірургічна стоматологія (стабілізація при травмах, напівжорстка фіксація травматичних ушкоджень);
 • пародонтологія (стабілізація рухомих зубів);
 • ортопедична стоматологія (відновлення коронок, зміцнення тимчасових мостів).

Продукція компанії «Ribbond» має низку переваг, завдяки чому користується попитом в усьому світі. До переваг стрічок відносяться:

 1. Високі естетичні якості. Здатність зміцнювати композитні реставрації.
 2. Зручність і простота експлуатації. Стрічки не відклеюються і не розплітаються.
 3. Довговічність і необмежений термін зберігання.
 4. Біосумісність і безпека.
 5. Має найбільшу міцність і високий опір до розвитку тріщин порівняно з іншими армувальними системами.

Оплата і доставка продукції «Ribbond»

На нашому сайті ви можете придбати стрічки для шинування компанії «Ріббонд» з доставкою (в будь-яке місто України). Всі стрічки продаються в різних наборах для зручності покупця: з однією стрічкою, з трьома стрічками, різної довжини, з ножицями в комплекті або без. Оплатити обраний товар можна різними способами: готівкою кур'єру (у разі доставки по Харкову), післяплатою (у разі доставки транспортною компанією «Нова Пошта»), через Приват24 або через термінал ПриватБанку. Протягом 14 календарних днів після отримання можливе повернення або обмін товару.