RENHE

RENHE

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
5655.30 грн.
 
(0)
3245.30 грн.
 
(0)
3349.10 грн.
 
(0)
5395.00 грн.
 
(0)
900.00 грн.
 
(0)
900.00 грн.
 
(0)
900.00 грн.
 
(0)
900.00 грн.
 
(0)
900.00 грн.
 
(0)
5395.00 грн.
 
(0)
5395.00 грн.
 
(0)
5395.00 грн.
 
(0)
3331.60 грн.
 
(0)
3331.60 грн.
 
(0)
5395.00 грн.
 
(0)
3331.60 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію RENHE

Торгова компанія «Renhe» (Китай) займає солідні позиції у сфері продажів стоматологічного обладнання та матеріалів. Основні ринки компанії - Південна і Східна Азія, Близький Схід, певний відсоток товарів надсилається до Європи, країн СНД. Бренд з'явився в 2011 році, його продукція сьогодні досить пізнавана у світі, володіє гідною якістю.

«Renhe» виробляє устаткування не на власних потужностях - це ОЕМ виробництво. Тобто, бренд замовляє потрібні види товарів у технологічних компаній, які розробляють і виробляють продукт з потрібними властивостями, характеристиками. Бренд співпрацює з перевіреними, солідними компаніями, тому якість його товарів є високою, при цілком демократичній вартості.

До України обладнання «Ренхе» поставляється безпосередньо зі складів бренду, тому вартість техніки збільшується незначно.

Асортимент «Renhe»

Велику частину продукції «Ренхе» складають зуботехнічні бормашини. Портативні пристрої широко використовуються у стоматологічній сфері - зубними техніками, зрідка - ортопедами. Такі мікромотори зручні в обробці пластиків, кераміки, металу, інших матеріалів, які використовуються для виготовлення протезів, коронок, мостів.

Компанія виробляє широкий асортимент таких фрезерів, тому можна вибрати модель з відповідними характеристиками, параметрами й дизайном. Також мікромотори використовуються в нігтьовому сервісі - для проведення апаратного манікюру, педикюру. Користуються ними й ювеліри, майстри з обробки дерева, металу, пластику і так далі. Завдяки простій конструкції й універсальності бормашини можна експлуатувати як в лабораторії, салоні або майстерні, так і вдома.

До переваг портативних фрезерів «Renhe» належать:

  • Мала вібрація при роботі;
  • Висока швидкість обертання;
  • Великий крутний момент;
  • Проста експлуатація;
  • Можливість налаштування параметрів;
  • Плавність регулювання швидкості.

Комплектація бормашини містить основний блок з безщітковим мотором, педаль, наконечник. Завдяки компактності бормашину легко встановити на столі, тумбі або іншій придатній поверхні. Запуск пристрою здійснюється педаллю, яку встановлюють на підлозі. Така конструкція забезпечує безпеку, акуратність експлуатації апарату.

Наконечник мікромоторів «Ренхе» універсальний, сумісний з борами і насадками різних виробників - досить підібрати відповідний діаметр. Купуючи комплект насадок і борів, можна отримати універсальний інструмент для гравіювання, обпіла, шліфування, полірування, очищення різних матеріалів і поверхонь.

У бормашин «Renhe» великий ресурс роботи. За дотримання умов експлуатації обладнання прослужить багато років, повністю виправдавши свою вартість. Це обладнання вважається одним з найбільш вдалих за співвідношенням вартості і якості, чим і пояснюється його популярність серед зубних техніків, майстрів манікюру і так далі.