PSP Dental

PSP Dental

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію PSP-Dental

Фірма «PSP-Dental» була заснована в 1980 році, в даний час вона є одним із провідних виробників матеріалів широкого спектра для галузі стоматології. Країна виробник - Великобританія. Підприємство «PSP-Dental» має виробничі цехи, які обладнані високотехнологічними установками. На підприємстві працює ціла команда спрямованих інженерів-хіміків і вчених, які регулярно виробляють нові продукти й вдосконалюють старі.

Компанія має тісний зв'язок із лабораторіями, де вироблена продукція проходить перевірку та контроль. Це дозволяє випускати товар тільки високої якості. Уся продукція повністю відповідає британським стандартам якості, при цьому вона акредитована з CE Mark і схвалена FDA. Річний оборот компанії складає більш ніж 750 000 одиниць продукції. Її постачають понад 80 країнам світу. Виробництво організації «ПСП-Дентал» знаходиться в Лондоні.

Асортимент «PSP Dental»

Продукція британської фірми відрізняється широким спектром, що дозволяє використовувати її в різних галузях стоматології. Основний напрям діяльності «PSP-Dental» - виробництво пломбувальних матеріалів. Компанія пропонує якісні цементи для фіксації ортопедичних конструкцій, а також внутрішньоканальних штифтів:

  •  Керамкор В. Даний цемент використовують для реконструкції зруйнованих зубів, формування кукси та пломбування каріозних порожнин. Завдяки високим міцним властивостям, доброму крайовому приляганню, низькій розчинності й хімічній адгезії до емалі та дентину матеріал користується попитом.
  •  Керамфіл Моляр. Матеріал використовують під час виготовлення кукси під коронку, реставрації жувальних зубів і пломбування порожнин молочних зубів. Даний цемент відрізняється доброю консистенцією й легкістю моделювання, він швидко досягає нейтрального рівня pH і біосумісний із тканинами зуба.

Оплата і доставка товарів «PSP-Dental»

Стоматологічні матеріали бренду «ПСП-Дентал» ретельно розробляють, вони відповідають усім стандартам, завдяки чому активно використовуються у провідних стоматологічних клініках. В Україні товари британської фірми відомі й широко використовуються з 2000-х років. Ви можете замовити їх на нашому сайті за привабливою ціною. Доставка здійснюється за допомогою транспортної служби в усі міста України, зокрема Дніпро, Одесу, Херсон, Кременчук, Івано-Франківськ та Ужгород. Передбачена можливість повернення або обміну товару протягом 14 днів із дня його отримання (за умови збереження його товарного вигляду та споживчих властивостей).