Poldent

Poldent

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Poldent

Польська компанія «Poldent» (Полдент) спеціалізується на виробництві ендодонтичних інструментів. В асортименті - широкий вибір інструментів для обробки каналів. Сучасне виробництво, відповідність продукції європейським стандартам і демократична вартість роблять інструменти «Poldent» затребуваними в багатьох країнах Європи, і в Україні теж.

Про компанію

Компанія «Poldent» була заснована ще у 1988 році. Із самого початку виробництво було зорієнтоване на ендодонтичні інструменти. За 25 років невелика сімейна фабрика перетворилася на велику компанію, яка успішно конкурує з іншими європейськими виробниками. Продукція «Poldent» успішно експортується в більш ніж 70 країн світу.

Виробничі потужності компанії - це понад 200 м2 площі, високотехнологічне обладнання, дослідний центр. У виготовленні й обробці інструментів беруть участь тільки висококваліфіковані фахівці, які пройшли спеціальне навчання. Усі 100% готової продукції проходять суворий візуальний та інструментальний контроль.

Асортимент ендодонтичних інструментів «Poldent»

На сьогодні компанія випускає наступні типи продукції:

  1. Максимально міцні і гнучкі файли NiTi. Вони використовуються для обробки вигнутих каналів, які недоступні для стандартного інструментарію. Виготовлені з особливого сплаву NiTi (нікель-титановий), завдяки своїм властивостям, значно зменшують ймовірність непотрібного випрямлення каналів, їх перфорації. Знижено й імовірність заклинювання, поломки файлів у вигнутому каналі. При цьому файли володіють всіма перевагами звичайних - мають гострі різальні кромки, запатентовану форму, зручну ручку.
  2. Endostar. Виготовляються з високоміцної сталі. Виробляються за запатентованим проектом, ідеально справляються з обробкою каналів, навіть найтонших. Мають високу різальну здатність.
  3. SST. Для виготовлення цих інструментів використовується шведська нержавіюча сталь. Ідеально справляються з препаруванням каналів, відповідають стандарту ISO.
  4. Gates, Peeso - класичні обертові SST інструменти, які використовують для розширення устя і коронкової частини каналу.
  5. Barbed broach - високоякісні пульпоекстрактори, виготовлені зі шведської нержавіючої сталі.
  6. NITI Spreaders, SST Spreaders - виробляються з нікель-титанового та сталевого сплаву відповідно. Використовуються для роботи зі штифтами з гутаперчі, для їх латеральної конденсації.
  7. NITI Pluggers і SST Pluggers - міцні, якісні плагери, що застосовуються для вертикальної фіксації штифтів з гутаперчі.
  8. Paste Fillers - пружинні та безпружинні каналонаповнювачі, з високою міцністю та гнучкістю. За їх допомогою забезпечується просте наповнення каналів пломбувальною пастою, без дефектів.

У кожній категорії Ви знайдете великий вибір інструментів для роботи з вузькими або широкими, прямими каналами або каналами різного ступеня вигнутості. Бездоганна якість, висока міцність спредерів, файлів і плагерів - ті властивості, які подобаються стоматологам у багатьох країнах світу.

Використання нікель-титанового сплаву і шведської сталі забезпечує відмінні різальні властивості файлів, їх підвищену міцність. Вибирайте супергнучкі інструменти для простої і безпечної роботи з вигнутими каналами, міцні сталеві файли для тонких або широких каналів - у всіх випадках у Вас не виникне проблем в обробці. А зниження ризику заклинювання, поломки інструменту або перфорації каналу позитивно впливає на якість стоматологічних процедур.