PARMAX

PARMAX

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
809.30 грн.
 
(0)
809.30 грн.
 
(0)
809.30 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію PARMAX

«Parmax AB» - шведська компанія з заводом і штаб-квартирою у Спанге, недалеко від Стокгольма. Заснована в 1983 році. Займається виробництвом високоякісної стоматологічної продукції, яка затребувана на внутрішньому ринку, а також експортується в різні країни по всьому світу через мережу офіційних дистриб'юторів.

З 2001 року компанія «Пармакс» є реселером стоматологічної продукції від «North Bel», «NB NOVA» і «Dentatus AB», завдяки чому асортимент товарів значно розширився. У даний час компанію очолює Ніта Фей Вайсман, займаючи посаду президента.

Продукція компанії

У каталозі компанії можна знайти продукцію для терапевтичного, ендодонтичного, ортодонтичного лікування, а також для виконання низки робіт в умовах зуботехнічної лабораторії.

  • Штифти для кореневих каналів. Позолочені, титанові, скловолоконні. За даними низки досліджень, проведених Бостонским університетом, скловолоконні штифти «PARMAX» мають модуль еластичності найбільш близький до модуля еластичності дентину серед порівнюваних конкурентів.
  • Кореневі розширювачі і розгортки. Стандартні й конічні від «Parmax» і «Dentatus». Виготовлені з високоякісної хірургічної сталі. Стійкі до корозії. Прекрасно піддаються всім видам дезінфекції й стерилізації. Розгортки мають дуже гострі кромки, завдяки чому плавно розрізають і ефективно видаляють дентин, створюючи ідеальні умови для подальшої роботи з кореневим каналом.
  • Parmax Original Prep. Продукція для обробки та полірування ортопедичних і ортодонтичних конструкцій. Зокрема, вона призначена для препарування коронок, мостоподібних протезів, зменшення оклюзії. Ця категорія містить як стандартні інструменти, так і турбоінструменти (Turbo Double Action (TDA)), які відрізняються діагональними поперечними канавками. Саме завдяки такій поверхні вони швидше ріжуть.
  • NB NOVA Disposable Diamonds. Одноразовий інструментарій для полірування зубних протезів в умовах лабораторії.
  • Contact Pro 2. Інструмент, що дозволяє швидко створювати точно розташовані міжпроксимальні контактні пункти ідеальної форми для пломб зі світлотвердіючого матеріалу.
  • Dentatus Profin. Стоматологічні наконечники та редуктори призначені для обробки й надання форми зубним коронкам як натуральним, так і штучним.
  • Матричні системи Dentatus, а також тримачі до них. Смуги виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
  • Артикулятори Dentatus і аксесуари (лицьова дуга, монтажні пластини, покажчики, затискачі, вилки) до них. У каталозі представлені дві моделі ARH2 і ARL2, виконані в новому сучасному дизайні, що спрощує їх використання та обслуговування. Основна відмінність від попередніх моделей - легке й точне калібрування.

Вся продукція сертифікована по ISO 13485: 2016 і MDD 93/42 / EEC, а також має маркування СЄ.