Oratek

Oratek

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Oratek

З 1986 року «Oratek» спеціалізується на розробці і виробництві різних засобів індивідуальної гігієни ротової порожнини. Вона є однією з провідних фірм у даній галузі. Країна виробник - США. Річний оборот «Оратек» становить понад 700 000 одиниць продукції. Вона виконана у відповідності не тільки з американськими, але і європейськими стандартами якості, тому користується попитом у багатьох країнах. Виробництво фірми розташоване в штаті Віргінія (місто Манассас).

Асортимент продукції «Oratek»

Основний напрямок - реалізація різних засобів індивідуальної гігієни порожнини рота. Використання додаткових засобів очищення порожнини рота є дуже актуальним, оскільки будь-яка сучасна щітка не може повноцінно очистити усі поверхні зуба, а також міжзубні проміжки і важкодоступні місця від залишків їжі, що здатне призвести до появи зубного нальоту, каменя, карієсу та інших захворювань. В асортименті американського бренду «Оратек» можна знайти наступну продукцію:

  • Йоржики міжзубні. Фірма виробляє йоржики для ретельного догляду за порожниною рота (міжзубних проміжків). Йоржики випускаються в самому оптимальному розмірі - 0,8 мм. Вони характеризуються ефективним зняттям зубного нальоту і попереджають запальні процеси ясен. Їх активно використовують при додатковому очищенні міжзубних проміжків в області постановки коронок і мостовидних протезів, брекет-систем і імплантатів. Усі йоржики мають в упаковці ковпачок, завдяки якому їх можна брати з собою в будь-яку поїздку.
  • Зубочистки з йоржиком. Це новинка компанії Оратек. Фахівці відзначили високу ефективність чищення такими зубочистками, тому продукція відразу ж стала хітом фірми.
  • Зубочистками з ниткою зручно користуватися в будь-яких місцях. За їх допомогою зуби завжди будуть здоровими, а неприємний запах з рота відсутній. В одній упаковці - 15 штук.
  • Флоси. Це професійна нитка, за допомогою якої можна очистити будь-які міжзубні проміжки. На жаль, зубна щітка не здатна впоратися з очищенням 2 поверхонь зуба. У цьому випадку допомогає зубна нитка. Рекомендується використовувати її кілька разів на день (після їди). Фірма випускає 2 види ниток - зелені і сині (відрізняються запахом). В одній упаковці - 50 м. нитки.

Оплата і доставка товарів «Oratek»

Засоби для підтримання гігієни рота американського бренду «Oratek» знайшли широке застосування у жителів України. Вони схвалені провідними лікарями-стоматологами, тому користуються великим попитом у населення. На нашому сайті ви можете замовити їх з доставкою. Передбачена доставка кур'єрською службою по території Харкова і надійною компанією «Нова Пошта» по інших містах України (зокрема, до Києва, Одеси, Миколаєва, Чернігова, Хмельницького та Івано-Франківська). Для постійних покупців приємний бонус - накопичувальна система знижок.