Онико

Онико

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
299.00 грн.
 
(0)
309.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Оніко

Фірма «Оніко» спеціалізується на розробці й виробництві матеріалів для стоматології з 1992 року. Країна виробник - Україна. За недовгі роки існування фірма встигла отримати безліч нагород, зокрема Медаль «Імпортер року», Золоту медаль «Вища проба», «Європейський вектор». Уся продукція української компанії «Оніко» виготовлена відповідно до стандартів ISO, тому є поширеною в європейських країнах.

Асортимент «Оніко»

Продукція бренду «Оніко» знаходить застосування в різних галузях стоматології. Компанія співпрацює з передовими підприємствами, відомими по всьому світу, завдяки чому регулярно розширює сферу своєї діяльності. У даний час каталог матеріалів налічує понад 300 найменувань.

Одна з основних спеціалізацій української фірми «Оніко» - реалізація матеріалів для рентгенодіагностики. Уся продукція для рентгенодіагностики пройшла державну реєстрацію та дозволена для застосування в клінічній практиці країни.

  •  Особливим попитом користується проявник і закріплювач бренду «Оніко». Це хімічні реактиви, необхідні для обробки рентгенівських плівок.
  •  Закріплювач і проявник підходять для прояву зеленочутливих і синьочутливих плівок для загальної радіології. Вони визнані безпечними з екологічної точки зору: їх постачають у картонних упаковках (з відновлюваного картону).

Засоби вигідно відрізняються від інших аналогічних препаратів: вони характеризуються високою якістю й легкістю приготування. У складі проявника і закріплювача відсутні солі алюмінію, в них міститься мінімум барвників. Для зручності вони позначені різним маркіруванням: закріплювач має сине маркірування, а проявник - червоне. Фасовка - пляшка 1 л. При роботі з ними важливо дотримуватися інструкції й після використання провітрювати кімнату.

Оплата і відправлення товарів «Оніко»

Матеріали для рентгенодіагностики бренду «Оніко» поширені в Україні. На нашому сайті є можливість замовити їх за привабливою ціною. По Харкову товар доставляє кур'єрська служба (якщо сума замовлення складає більш ніж 2 000