Nordin

Nordin

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
67.10 грн.
 
(0)
67.10 грн.
 
(0)
915.00 грн.
 
(0)
67.10 грн.
 
(0)
67.10 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Nordin

Фірма «Nordin S.A.» заснована в 1977 році в Швейцарії Харальдом Нордін. Вона самостійно розробляє й виробляє стоматологічні аксесуари і витратні матеріали для реставрації та протезування зубів. Завдяки високій якості й інноваційним технологіям, що постійно впроваджуються, попит на товари компанії постійно зростає.

Компанія «Нордін» випускає сертифіковану стоматологічну продукцію Swiss Made («зроблено в Швейцарії»), якості якої довіряють стоматологи багатьох країн. На сьогодні в неї є понад 200 офіційних дистриб'юторів у більш ніж 80 країнах світу.

Пріоритетним напрямом компанії є розробка і виробництво штифтів. Спочатку їх виготовляли з позолоченої латуні і сталевих сплавів, що володіють антикорозійними властивостями. Пізніше було запущено виробництво штифтів з титану. На даний момент компанія почала використовувати волоконні й армовані матеріали та розробила лінійку Glassix Plus, що містить вироби зі скловолокна, які мають відмінну контрастність при рентгенографії й унікальну оптичну проникність.

Скловолоконні штифти, що випускаються компанією, приймають анатомічну форму каналу зубного кореня та практично позбавлені точок можливого розриву. Щорічно підприємство виробляє їх понад 25 млн. одиниць, не рахуючи інших стоматологічних товарів.

Основна продукція

Каталог компанії «Nordin» містить шість лінійок, в кожну з яких входить кілька продуктів. Зокрема, в ньому можна знайти:

  • Набори штифтів. Тут представлені вироби, як з металу, так і зі скловолокна. Штифти розрізняються формою. Є анатомічні, що вгвинчуються, що фіксуються на цементі.
  • Адгезивні системи. Препарати забезпечують надійне зчеплення композиту з натуральним дентином.
  • Артикуляційний папір двох видів - ультратонкий та стандартний. Для комфортного використання усі листи пофарбовані у червоно-синій колір.
  • Різноманітні піни. Виконані з очищеного титанового сплаву. Біологічно і хімічно інертні.
  • Відбиткові ложки. Використовуються для отримання зліпків декількох зубів або повної фіксації прикусу. Відрізняються невеликими розмірами, завдяки чому забезпечується економна витрата матеріалу й акуратна оцінка геометрії відновлюваної зубної одиниці.
  • Розширювачі каналів (бори для мікромотора). Відрізняються поліпшеними різальними якостями. Виконані з високоміцного металевого сплаву, який забезпечує відмінні експлуатаційні властивості.

Уся продукція виробляється з високоякісних матеріалів за запатентованою технологією, розробленою компанією. Вона відповідає стандартам, які висуваються до медичних виробів, і повністю безпечна для здоров'я.