MRC

MRC

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1549.00 грн.
 
(0)
1589.00 грн.
 
(0)
1549.00 грн.
 
(0)
1589.00 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про підприємство MRC

Австралійська фірма займається виробництвом і реалізацією ортодонтичних матеріалів, які спрямовані на нівелювання міофункціональних проблем і причин скупченості зубів. Засновник компанії «Myofunctional Research Co.» (або MRC) доктор Фаррелл, країна виробник - Австралія. Підприємство активно працює з 1989 року, постійно покращуючи свою продукцію. З початку 90-х років її продукцію активно стали використовувати в Австралії, Океанії та Новій Зеландії, а через кілька років - у всіх європейських країнах і США. За 29 років існування вона стала одним зі світових лідерів в галузі виробництва ортодонтичних матеріалів.

Місія австралійської компанії полягає в коригуванні щелепно-лицьового розвитку дітей, що підростають, і надання доступного виправлення ортодонтичних і міофункціональних порушень для всіх людей за допомогою сучасних спрощених методик. В даний час продукція австралійської компанії «MRC» поставляється більш ніж 120 країнам світу. Міофункціональне лікування за принципом дії в корені відрізняється від традиційної терапії за допомогою брекетів і є більш результативним. Більшість провідних лікарів-ортодонтів оцінили високу ефективність товарів і активно використовують їх у своїй лікарській практиці.

Асортимент продукції «MRC»

Основний напрямок австралійської компанії - виробництво ортодонтичних матеріалів. Підприємство «MRC» спеціалізується на розробці методик виправлення прикусу, лікуванні скручености зубів. Для цього застосовуються різні апарати і багато які їх модифікації, що підходять для дітей всіх вікових категорій.

Головна мета компанії не просто скорегувати прикус дитини без застосування ортодонтичних скоб, а й поліпшити розвиток і загальне здоров'я на все подальше життя.

Підприємство «MRC» виробляє різні трейнери для зубів. Ці апарати значно розширюють можливості косметичної і ортодонтичної галузей стоматології. Вони можуть застосовуватися для дітей від 2 років.

Трейнери відрізняються за ступенем жорсткості. М'які трейнери характеризуються гнучкістю, мають незначний тиск на зуби. Їх використовують для розвитку зубощелепної системи у найменших дітей. Жорсткі трейнери застосовують для більш дорослих дітей.

Оплата і доставка продукції «MRC»

З початку 2000-их років продукція МРК широко використовується в практиці українських лікарів-стоматологів. На нашому сайті ви можете замовити міофункціональні апарати бренду «MRC», які ефективні для корекції і в змінному, і в постійному прикусі. Доставка товару здійснюється по всіх містах України: в Одесу, Харків, Полтаву, Запоріжжя, Кривий Ріг і інші. Передбачена оплата товару декількома способами: готівкою кур'єру (при доставці по Харкову), через термінал ПриватБанку, післяплатою (при доставці транспортною компанією), через Приват24. Повернення або обмін отриманого товару можливий протягом 14 календарних днів.