Lascod

Lascod

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1354.50 грн.
 
(0)
250.20 грн.
 
(0)
233.70 грн.
 
(0)
1446.60 грн.
 
(0)
3430.80 грн.
 
(0)
1119.80 грн.
 
(0)
674.20 грн.
 
(0)
4135.00 грн.
 
(0)
1137.40 грн.
 
(0)
1550.00 грн.
 
(0)
243.00 грн.
 
(0)
208.90 грн.
 
(0)
990.20 грн.
 
(0)
208.90 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Lascod

Компанія «Lascod» спеціалізується на виробництві якісних матеріалів для різних галузей стоматології. Країна виробник - Італія. На ринку фірма існує більш ніж 70 років, і за цей час встигла зарекомендувати себе як перевірений і надійний постачальник продукції належної якості. З початку заснування «Ласкод» стала виробляти цемент для тимчасового пломбування, який приніс фірмі світову популярність.

Від багатьох інших виробників компанію відрізняє прагнення до інновацій та постійного вдосконалення своєї продукції. У минулому столітті вона першою представила світу такі продукти, як хроматичний альгінат. Компанія акцентує увагу не тільки на внутрішній, але і на зовнішній ринок. У даний час матеріали бренду «Lascod» користуються популярністю в багатьох країнах світу, їх постачають більш ніж 90 країнам.

Асортимент продукції «Lascod»

Основна спеціалізація європейської компанії - розробка й виробництво матеріалів, що знайшли широке застосування в терапевтичній та ортопедичній стоматології. Асортимент продукції містить наступні позиції:

Ортопедичні матеріали.

Фірма виробляє супергіпси й відбиткові матеріали (альгінатні й силіконові).

  •  Найбільшим попитом користується альгінатна відбиткова маса «Kromopan». Вона відрізняється унікальним складом (високий вміст стабільного гідроколоїду класу А). Завдяки хроматичним вказівкам фаз досягається повне змішування й точний час для внесення відбиткової маси в порожнину рота для зняття відтиску.
  •  Супергіпс «Kromotypo» відрізняється високою якістю, його використовують при виготовленні моделей при незнімному протезуванні.

Пломбувальні матеріали.

Компанія забезпечує постачання склоіномірних цементів і цементів для фіксації ортопедичних конструкцій.

  •  «Kromoglass 2» застосовують для пломбування порожнин у постійному й тимчасовому прикусі (молочних зубах) і для відновлювальних робіт в пришийковій ділянці. Матеріал забезпечує відмінну адгезію до емалі і дентину.
  •  «Kromoglass 3» використовують для фіксації керамічних протезів, постійної фіксація мостів, вкладок, коронок і ортодонтичних кілець.

Усі вищеперелічені продукти піддаються масі випробувань, лабораторним і клінічним дослідженням. Вони повністю відповідають визнаним європейським стандартам якості.

Оплата і доставка продукції «Lascod»

Продукція італійського бренду «Ласкод» відома жителям України давно. У багатьох стоматологічних клініках країни можна зустріти дану продукцію. На нашому сайті є можливість придбати матеріали «Lascod» за привабливою ціною. Передбачена відправка товару по території всієї країни: в Дніпро, Одесу, Полтаву, Чернігів, Кропивницький та інші міста. По Харкову доставка здійснюється кур'єром, а по інших містах - за допомогою транспортної служби «Нова Пошта». Замовити доставку товарів марки «Lascod» можна в онлайн-режимі на нашому сайті.