JSDA

JSDA

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
1428.50 грн.
 
(0)
4059.80 грн.
 
(0)
3489.10 грн.
 
(0)
2205.80 грн.
 
(0)
3489.10 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію JSDA

У зуботехнічній сфері широко використовуються мікромоторні бормашини або фрезери. Ці ж апарати використовують у самих різних сферах від медицини, нігтьового сервісу до високотехнологічного виробництва. Мікромоторні машини універсальні, підходять для виконання багатьох робіт, тому можуть бути застосовані скрізь, де потрібно фрезерування, очищення, шліфування або полірування поверхонь.

Виробників такої техніки чимало, і серед них виділяється молода, але вже відома китайська компанія «JSDA». Вона спеціалізується на випуску мікромоторних машин різних типів, її продукція експортується не тільки в азіатські, а й європейські країни.

Історія бренду

Китайська компанія «JSDA» була заснована в 2004 році - відносно недавно. Її діяльність спочатку була спрямована на розробку й виробництво фрезеров. Інвестиції в компанію були досить скромними, але завдяки високій якості продукції і відмінним її характеристикам, «JSDA» швидко здобула популярність - відразу в межах Китаю, потім і в інших країнах. На сьогодні фрезери «JSDA» затребувані в Європі, США, у широкому асортименті вони представлені і в Україні. Компанія має представництва на всіх континентах, філії в Японії, Німеччині та США.

Крім того, на виробничих потужностях компанії виробляється продукція інших брендів. «JSDA» - яскравий приклад того, як вкладення в обладнання дозволяє досягти успіху за короткий термін. Адже саме високотехнологічне оснащення виробничих майданчиків дозволяє виготовляти сучасну техніку високої якості.

Асортимент товарів «JSDA»

Крім мікромоторних апаратів, компанія виробляє і воскоплави, LED-лампи, які активно використовуються в косметології. Але основний продукт - фрезери.

Професійні фрезери «JSDA» - це зразок продуктивності, зручності роботи та надійності. Усі моделі мають широке застосування:

  • У нігтьовому сервісі - для апаратного манікюру, педикюру;
  • У медицині - для виготовлення зубних протезів;
  • В ювелірній справі;
  • У виробництві різних типів (ручна обробка деревини, металів, пластиків і так далі).

Для такого широкого застосування фрезери мають усе необхідне. Вони виконані в компактному легкому корпусі, тому легко встановлюються на будь-якій поверхні, не займають багато місця. Усередині корпусу встановлений потужний двигун з великим числом обертів. Це забезпечує й ефективність обробки, і зниження вібрації, шуму.

Блок управління виконується в сучасному дизайні, дозволяє легко регулювати швидкість обертання насадок, включати реверсне обертання. А запуск апарату здійснюється ножною педаллю, що зручно й безпечно.

Ручки апаратів - ергономічної форми, зручно лежать в руці, тому навіть тривала робота не викликає втоми. У деяких моделях у ручку вмонтовано систему охолодження.

Для більшої безпеки передбачається захист від перевантажень. У комплекті з приладами йдуть насадки, але їх можна придбати окремо. Тим більше до фрезерів «JSDA» підходять усі насадки, які випускаються, що дозволяє сформувати комплект для всіх робіт, які проводяться.

Випускаються моделі з сенсорним або стандартним блоком управління, кожен може вибрати найбільш зручний варіант.

 

Високотехнологічні, продуктивні, зручні - все це про фрезери «JSDA». Їх купують ті, хто цінує безпеку обладнання, його великий ресурс, невибагливість в експлуатації. Навіть саме інтенсивне використання апарату не призведе до його виходу з ладу, в усіх вузлів і деталей - солідний термін роботи. При цьому вартість фрезерів досить демократична, що радує багатьох покупців.