HUMANCHEMIE

HUMANCHEMIE

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію HUMANCHEMIE

Продукція німецької компанії «HUMANCHEMIE» (Хуманхемі) відома практикуючим стоматологам із 1975 року. Компанія випускає широкий перелік матеріалів для профілактики й лікування карієсу, пародонтитів, ендодонтичні матеріали. Матеріали для стоматології експортуються в країни Європи, СНД, Україну вже давно, і викликають цілковиту довіру фахівців.

Про бренд

Невелике сімейне підприємство було засноване в 1975 році, у Нижній Саксонії. Спочатку його спеціалізацією було виробництво стоматологічних матеріалів, а метою - збереження природних зубів на якомога більший термін. Навіть сьогодні, з широкими можливостями у протезуванні й імплантації, стоматологи прагнуть зберегти зуби пацієнта й уникають видалення до самого останнього моменту. За допомогою продукції «HUMANCHEMIE» зробити це набагато простіше, незалежний від віку пацієнта - спектр продукції компанії широкий, серед матеріалів є й ті, що використовуються в дитячій стоматології.

Асортимент «HUMANCHEMIE»

Усі матеріали є власними розробками компанії. Їх якість бездоганна, використання є зручним і економним. Асортимент матеріалів містить:

  1. Пасту «Купрал» з гідроксидом міді та кальцію. Паста використовується для непрямого покриття пульпи, при аугментативному лікуванні пародонту. Також паста може бути застосована в дитячій стоматології, під час лікування каналів молочних зубів або зубів без сформованих коренів. «Купрал» також використовується для депофорезу каналів. Паста має виражену бактерицидну дію, викликає лізис тканин, формує лужне середовище, що призводить до знеболення, утворення нової кісткової тканини та дентину.
  2. Гідроокис кальцію високої дисперсії. Склад випускається у вигляді пасти. Використовується для обробки молочних зубів, промивання каналів, лікування коренів. Також використовується як тонка прокладка біля пульпи під час лікування фронтальних зубів. Можна використовувати при депофорезі.
  3. Атацамит. Двокомпонентний рентгенконтрастний цемент для пломбування каналу після його стандартного лікування. Лужний цемент має невисоку твердість і повільно зв'язується.
  4. Емаль-герметизуючий ліквід. Комплекс з двох рідин, що використовується для мінеральної герметизації й максимально глибокого фторування емалі, дентинних каналів, цементу зуба. Широко використовується для запечатування фісур, профілактики та лікування карієсу, усунення сенсибілізації шийки зуба. Утворює субмікроскопічні кристали CaF2, що забезпечує довготривалу ремінералізацію тканин зуба.
  5. Дентин-герметизуючий ліквід. Використовується для захисту пульпи при проведенні пломбування порожнини, знімає чутливість дентину під час препарування. Також застосовується після реставрації зубів, для профілактики повторного або вторинного карієсу. Висока концентрація іонів міді та фтору забезпечують надійний антибактеріальний захист під час використання всіх видів пломб.

Крім стоматологічних матеріалів, компанія виробляє й прилади для депофорезу. Депофорез - процедура, яку проводять на депульпованих зубах із проблемними кореневими каналами. Процедура дозволяє знешкодити бактерії та залишки тканин у каналах, недоступних для очищення звичайними способами (при бічних кістах, гіперцементозі кореня, великому вигині, перфорації каналу, наявності в каналі уламка інструменту, що не виймається). Також депофорез застосовується за неможливості пройти кореневий канал по всій довжині.

Продукція «HUMANCHEMIE» надає широкі можливості в лікуванні зубів, навіть тих, які традиційно вважаються проблемними. А це значить, що лікарі зможуть виконати своє головне завдання - зберегти природні зуби пацієнтів на максимально тривалий термін.