Hahnenkratt

Hahnenkratt

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Hahnenkratt

Фірма «Hahnenkratt» заснована в 1932 році, вона займається розробкою і виробництвом різних інструментів для стоматології. Країна виробник - Німеччина. Продукція підприємства відповідає традиційній німецькій якості, через що користується великим попитом. Фірма «Hahnenkratt» має виробничі цехи і власні дослідницькі лабораторії, на яких працюють провідні вчені та інженери країни.

Основна концепція - виробництво якісних інструментів, що дозволяють значно спростити роботу лікаря-стоматолога. Вся продукція сертифікована по ISO 13485, завдяки чому її активно експортують по всьому світу. В даний час інструментарій бренду «Hahnenkratt» широко відомий у 70 країнах світу, зокрема Іспанії, Франції, Австралії та США. Річний оборот компанії складає більше 700 00 одиниць продукції. Виробництво фірми розташоване в Німеччині.

Асортимент товарів «Hahnenkratt»

В каталозі німецького бренду «Hahnenkratt» можна знайти ендодонтичний і терапевтичний інструментарій високої якості. Асортимент компанії налічує понад 200 найменувань продукції. Одна з провідних спеціалізацій «Hahnenkratt» - виробництво стоматологічних дзеркал для ендодонтичного і терапевтичного лікування. З кінця 80-х років компанія перестала випускати дзеркала з відбиваючим покриттям, яке виготовляють за допомогою гальванопластики. Це пов’язано з утворенням токсичних сполук, які негативно впливають на довкілля.

  • Особливої популярності набули дзеркала стоматологічні «RELAX» з родієвим покриттям. Вони активно використовуються в стоматологічній практиці, підходять для щоденного застосування. Корпус виробу виконаний з надійного медичного пластику. Автоклавування проводять при температурі +132 ° С і тиску 2 атмосфери. В каталозі «Hahnenkratt» представлені дзеркала різніх колірів: біле, блакитне, жовте, бірюзове, рожеве, фіолетове і антрацит.
  • Крім дзеркал «RELAX» випускаються і збільшувальні дзеркала «Economy» з декількома шарами срібного покриття.

Оплата і доставка товарів «Hahnenkratt»

Німецький ендодонтичний і терапевтичний інструментарій фірми «Hahnenkratt» користується попитом у багатьох європейських країнах, зокрема Україні. Ви можете замовити його з доставкою в будь-яке місто України: Київ, Одесу, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Кам'янець-Подільський та багато інших. Доставляють товар двома способами: транспортною компанією «Нова Пошта» по території України (в максимально короткі терміни) і кур’єрською службою по Харкову (якщо замовлення було зроблено до 12:00, то його доставлять в цей же день).