FOX

FOX

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію FOX

На ринку нейл-індустрії компанія «F.O.X NAILS» (ФОКС) вважається безумовним лідером. Її продукція користується попитом у США, країнах Європи й Азії, використовується в кращих салонах. Бездоганна якість манікюру легко забезпечити, якщо використовувати продукцію «F.O.X.».

Асортимент товарів компанії постійно поповнюється новинками, розробленими з урахуванням вимог споживача. Більш досконалі формули, висока якість матеріалів та інструментів, їх повністю виправдана ціна роблять продукти «F.O.X» одними з найбільш затребуваних.

Асортимент «F.O.X»

Головним товаром цієї компанії є гель-лаки. Усього випускається більше десяти колекцій, серед яких - засоби для французького манікюру, лаки з насиченим глибоким кольором, шимером, блискітками, лаки «металік», емаль і так далі. Кожна колекція представлена різноманітною палітрою, тому підібрати гель-лак можна навіть для самого вимогливого клієнта. Нюдові тони, насичені темні відтінки, «лялькові» яскраві кольори, елегантний френч або життєрадісний блиск, неонові відтінки - у колекціях гель-лаків є все. Можна знайти покриття з високою або низькою щільністю, напівпрозорі та прозорі, у широкій колірній гамі.

Але гель-лаки не є єдиним продуктом, що випускається компанією «ФОКС». Серед її товарів:

  1. Засоби для нейл-дизайну. Сюди входить моделювальний гель-пластилін і паста, гель-фарба, чорнило, павутинка для розпису нігтів, втирки. За допомогою цих матеріалів легко створити будь-який дизайн нігтів без зайвих зусиль.
  2. Засоби для нарощування і моделювання нігтів. Акрилова пудра, моделювальний гель, полігелі, скловолокно для ремонту й нарощування нігтів без тіпс, камуфлювальний гель, біогелі, засоби для моментального ремонту - компанія випускає всі засоби, які можуть знадобитися майстру нігтьового сервісу.
  3. Рідини. Ця серія містить бази, топи, камуфляж, допоміжні рідини (ремувери, знежирювачі й так далі), засоби для догляду за шкірою. Ця серія продуктів полегшує роботу майстра, забезпечує її чудовий результат.

Усі описувані засоби зручні в застосуванні, створюють довговічне покриття, економно витрачаються. Але крім них є й інша категорія продукції «F.O.X» - аксесуари для нігтьового сервісу і дизайну.

Каталог аксесуарів

Цей сегмент продукції «ФОКС» містить різноманітні керамічні пилки для обробки натуральних і штучних нігтів, продуктивні фрезери і фрези до них - для апаратного манікюру, педикюру. Так само в списку продукції є пензлі для розпису та нанесення покриттів, мас, прикрас для нігтів, лампи для полімеризації покриттів. Компанія випускає гідний асортимент інструментів і аксесуарів високої якості. Вони відрізняються довгим терміном служби, бездоганними характеристиками. За їх допомогою обробка натуральних або штучних нігтів, нарощування та моделювання стають набагато простішими і займають менше часу. Тому продукцію «F.O.X» із задоволенням використовують і професійні майстри, і ті, хто займається манікюром, нейл-артом самостійно.