Durr Dental

Durr Dental

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Durr dental

Durr dental - німецька фірма, що заснована в 1941 році. Вже понад 60 років компанія Durr Dental займається виробництвом різних матеріалів і обладнання в галузі стоматології. Компанія має власні дослідницькі лабораторії, оснащені модернізованим обладнанням, що дозволяє вченим розробляти нові продукти. Щоб забезпечити споживачам максимально високу якість своїх товарів, підприємство виготовляє її переважно на території Німеччини.

На сьогодні в німецькій фірмі Дюрр Дентал працює понад 900 висококваліфікованих фахівців у всьому світі. За 2017 рік оборот компанії склав близько 300 млн. євро. Річний оборот компанії складає більше 900 000 одиниць.

Асортимент продукції «Durr dental»

Німецька фірма надає споживачам широкий вибір своїх товарних позицій, які активно застосовуються в усіх галузях стоматології: терапевтичній, естетичній, хірургічній, ендодонтичній. В асортимент входять:

  • системи стисненого повітря;
  • аспіраційні системи;
  • полірувальні системи;
  • рентгенівські пристрої і датчики;
  • дезінфекційні засоби, прилади для проведення гігієни порожнини рота;
  • полірувальні пасти, розчини для полоскання порожнини рота.
  1. «Дюрр дентал» виробляє рідини для видалення цементу і очищення протезів, які якісно видаляють плями від паління, оксидний шар, зубний камінь і залишки флюсуючої речовини. Розчин відрізняється спеціально розробленою рецептурою, завдяки чому він чинить швидку і ефективну дію. Розчин характеризується доброю сумісністю з різними матеріалами.
  2. Вектор Поліш (Vector Polish Fluid) - полірувальна суспензія, яка є однією з ходових позицій німецької фірми. Вона являє собою полірувальний флюїд з підвищеним ступенем ефективності, зроблений на основі гідроксиапатиту з м'ятним ароматом. За його допомогою відбувається щадна і ефективна обробка зубних коренів і пародонтальних карманів, полірування поверхні кореня зі збереженням цементу кореня зуба.

Вся продукція компанії відома високою якістю, її вибирають багато відомих стоматологічних клінік по всьому світу. В даний час її поставляют більш, ніж 120 країнам світу.

Оплата і доставка товарів «Durr dental»

Велика частина позицій німецького бренду «Durr Dental» знайшла широке застосування в українських стоматологічних клініках. На нашому сайті ви можете замовити і придбати товари даного бренду за доступною ціною. Для зручності покупця передбачено кілька способів оплати - готівковим і безготівковим розрахунком. Доставка здійснюється не тільки по Харкову, але і в інші міста України.