CK Dental Industries

CK Dental Industries

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію CK dental industries

Компанія «CK dental industries» довгі роки спеціалізується на випуску одноразових витратних матеріалів для стоматології. За цей час вона встигла здобути постійних клієнтів і зарекомендувати себе як надійний постачальник якісної продукції. Країна виробник - Корея.

Завдяки вузькому профілю весь потенціал і зусилля компанії зосереджені на створенні надійних одноразових матеріалів. Головна мета, яка стоїть перед «CK dental industries» -забезпечити стоматологічні клініки якісними матеріалами за доступною вартістю. Річний оборот компанії перевищує 500 000 одиниць товару. Продукція корейського бренду експортується по всьому світу. У даний час вона відома в більш ніж 80 країнах.

Асортимент продукції «CK dental industries»

Продукція корейської компанії неодноразово піддавалася суворим випробуванням, зареєстрована й дозволена до застосування на всіх континентах. Більшу частину асортименту складають карпульні голки. Вони застосовуються в різних галузях стоматології: ортопедії, терапії й хірургії. Їх якість визнано еталоном, рівень якого стоїть в одному ряду з продукцією більш популярних фірм США і Європи.

Карпульні голки у стоматології використовують з метою здійснення процедури знеболювання (місцевої анестезії) за допомогою проведення ін'єкції. Вони є одноразовими матеріалами, при кожному новому використанні потрібно брати нову голку. Вони характеризуються підвищеною надійністю, оскільки на всіх стадіях виробництва піддаються ретельному тестуванню на предмет контролю якості.

Компанія «СК дентал індастріс» випускає карпульні голки в різних розмірах (Євростандарт і Американський стандарт):

  • 0,3 х 12 мм;
  • 0,3 x 25 мм;
  • 0,4 x 35 мм.

В одній упаковці 100 штук, їх колір залежить від розміру карпульних голок. Самі голки виробляють з високоякісних марок сталі. Втулка виготовлена з безпечного поліпропілену, який піддавався тестуванню. Голки відрізняються потрійним заточуванням кінчика. Це істотно спрощує процес введення для лікаря і знижує інтенсивність больових відчуттів у пацієнта.

Оплата і доставка продукції «CK dental industries»

Продукція корейського бренду користується підвищеним попитом у багатьох європейських країнах, Україна - не виняток. На сайті є можливість замовити її з доставкою. Вона здійснюється за допомогою перевіреної служби «Нова Пошта» по всій території України, зокрема, в Одесу, Дніпро, Кропивницький і Тернопіль. При купівлі товару на нього надається Декларація про відповідність. По Харкову товар доставляє кур'єрська служба (якщо замовлення було оформлено до обіду, то в другій половині цього ж дня). Оплату можна здійснити кількома способами: через термінал ПриватБанку (з комісією 0,5%), післяплатою (у разі доставки «Нова Пошта»), через Приват24 (з комісією 50 копійок), готівкою (у разі доставки кур'єром).