Бори алмазні для кутового наконечника

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
 
(0)
314.00 грн.
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Опис алмазних борів для кутового наконечника

Бори алмазні для кутового наконечника - це стоматологічний інструмент, який приводить у дію кутовий наконечник (наконечник на мікромотор).

Галузь застосування

Даний вид борів застосовується в терапевтичній стоматології для препарування каріозної порожнини, а саме на межі з дентином, а також для полірування композитних реставрацій та в ортодонтичній практиці для видалення залишків пломбувального матеріалу для фіксації ортодонтичних систем.

«DLX» - є офіційним представником заводу «Владмива» м. Белгород, виробника алмазних головок для кутового наконечника. Дана лінійка продукції в каталозі має назву головки алмазні «РосБел». Весь асортимент продукції, що виробляється на підприємстві наявний у даному каталозі на сайті «DLX». Купити бори алмазні для кутового наконечника можна оптом і в роздріб.

 Характеристика борів алмазних для кутового наконечника

Основні характеристики даного виду інструментів не відрізняються від інших борів:

 •  Фіксується алмазний кутовий бор у кутовому наконечнику завдяки незвичайній формі хвостовика (на кінці хвостовик має виїмку для фіксації в наконечнику).

хвостовик:

 1. Довжина хвостовика: 22-24мм; 26-28мм;
 2. Діаметр хвостовика: 2,35мм;
 3. Матеріал - нержавіюча сталь.
 • Абразивність коливається залежно від величини напилення алмазного:
 1. 181 мкм - для дуже швидкого препарування;
 2. 151 мкм - швидка обробка порожнини та амальгам;
 3. 107 мкм - універсальна;
 4. 46 мкм - для грубого полірування композитів;
 5. 25 мкм - для фінішної обробки композитів;
 6. 8 мкм - для додання дзеркального блиску реставраціям.
 • Форма робочої частини.

Різноманітність можливих форм Вас приємно здивує, на нашому сайті в каталозі продукції весь асортимент представлений і є в наявності. Наприклад: сфера, конус, циліндр, торпеда, полум'я, олива, груша.

 •  Діаметр робочої частини алмазних борів для прямого наконечника варіюється від 009-050 (0,9мм-5мм)

Відповідно до стандарту ISO алмазні бори для кутового наконечника маркуються таким чином: перша цифра означає маркування матеріалу робочої частини (806) - це алмазна крихта, нанесена гальванічним способом; наступна - тип хвостовика (для кутового наконечника) 204-205 (залежно від довжини робочої частини); форма робочої частини (001 це сферична); діаметр робочої частини (050 - це 5мм).

 •  Стерилізація.

Бор - це багаторазовий інструмент, тому піддається всім видам стерилізації (парова, повітряна, хімічна). Для проведення парової стерилізації із застосуванням автоклава рекомендований режим - 132, 2 атм, 20 хв; для повітряної із застосуванням сухожарової шафи - 180, 60 хв; для хімічної стерилізації рекомендовано застосування концентратів на основі аміачних сполук, глутарового альдегіду.

 Оплата і доставка борів для кутового наконечника

Замовити бори алмазні для кутового наконечника можна в телефонному режимі або на нашому сайті «DLX». У нас є послуга ‑ доставка товару по місту Харкову, якщо Ваша клініка знаходиться в нашому місті. Оплатити замовлення можна на картку ПриватБанку або при отриманні. Доставку в Київ, Одесу, Полтаву, Ужгород, Житомир, Дніпро, Запоріжжя - здійснює надійна транспортна компанія «Нова пошта».