Бори алмазні для кутового наконечника

 
 

Опис алмазних борів для кутового наконечника

Бори алмазні для кутового наконечника - це стоматологічний інструмент, який приводить у дію кутовий наконечник (наконечник на мікромотор).

Галузь застосування

Даний вид борів застосовується в терапевтичній стоматології для препарування каріозної порожнини, а саме на межі з дентином, а також для полірування композитних реставрацій та в ортодонтичній практиці для видалення залишків пломбувального матеріалу для фіксації ортодонтичних систем.

«DLX» - є офіційним представником заводу «Владмива» м. Белгород, виробника алмазних головок для кутового наконечника. Дана лінійка продукції в каталозі має назву головки алмазні «РосБел». Весь асортимент продукції, що виробляється на підприємстві наявний у даному каталозі на сайті «DLX». Купити бори алмазні для кутового наконечника можна оптом і в роздріб.

 Характеристика борів алмазних для кутового наконечника

Основні характеристики даного виду інструментів не відрізняються від інших борів:

 •  Фіксується алмазний кутовий бор у кутовому наконечнику завдяки незвичайній формі хвостовика (на кінці хвостовик має виїмку для фіксації в наконечнику).

хвостовик:

 1. Довжина хвостовика: 22-24мм; 26-28мм;
 2. Діаметр хвостовика: 2,35мм;
 3. Матеріал - нержавіюча сталь.
 • Абразивність коливається залежно від величини напилення алмазного:
 1. 181 мкм - для дуже швидкого препарування;
 2. 151 мкм - швидка обробка порожнини та амальгам;
 3. 107 мкм - універсальна;
 4. 46 мкм - для грубого полірування композитів;
 5. 25 мкм - для фінішної обробки композитів;
 6. 8 мкм - для додання дзеркального блиску реставраціям.
 • Форма робочої частини.

Різноманітність можливих форм Вас приємно здивує, на нашому сайті в каталозі продукції весь асортимент представлений і є в наявності. Наприклад: сфера, конус, циліндр, торпеда, полум'я, олива, груша.

 •  Діаметр робочої частини алмазних борів для прямого наконечника варіюється від 009-050 (0,9мм-5мм)

Відповідно до стандарту ISO алмазні бори для кутового наконечника маркуються таким чином: перша цифра означає маркування матеріалу робочої частини (806) - це алмазна крихта, нанесена гальванічним способом; наступна - тип хвостовика (для кутового наконечника) 204-205 (залежно від довжини робочої частини); форма робочої частини (001 це сферична); діаметр робочої частини (050 - це 5мм).

 •  Стерилізація.

Бор - це багаторазовий інструмент, тому піддається всім видам стерилізації (парова, повітряна, хімічна). Для проведення парової стерилізації із застосуванням автоклава рекомендований режим - 132, 2 атм, 20 хв; для повітряної із застосуванням сухожарової шафи - 180, 60 хв; для хімічної стерилізації рекомендовано застосування концентратів на основі аміачних сполук, глутарового альдегіду.

 Оплата і доставка борів для кутового наконечника

Замовити бори алмазні для кутового наконечника можна в телефонному режимі або на нашому сайті «DLX». У нас є послуга ‑ доставка товару по місту Харкову, якщо Ваша клініка знаходиться в нашому місті. Оплатити замовлення можна на картку ПриватБанку або при отриманні. Доставку в Київ, Одесу, Полтаву, Ужгород, Житомир, Дніпро, Запоріжжя - здійснює надійна транспортна компанія «Нова пошта».