Blossom

Blossom

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Blossom

Малайзійська компанія Blossom існує на ринку товарів медичного призначення вже багато років. Компанія спеціалізується на розробці і виробництві стоматологічних витратних матеріалів, які необхідні у всіх галузях стоматології. Завдяки власним дослідницьким лабораторіям, компанія виробляє безпечну продукцію високої якості. Blossom здійснює постійне удосконалення своєї продукції, в даний час вона користується попитом більш ніж в 60 країнах світу.

Асортимент продукції «Blossom» і її переваги

Основний напрямок діяльності фірми Блоссом – виробництво та реалізація одноразових рукавичок, які дозволяють виконувати будь-які стоматологічні маніпуляції протягом тривалого часу. До складу деяких рукавичок входять спеціальні гелі з Алое Вера і вітамінами, що забезпечує додатковий догляд за шкірою рук.

Малайзійська компанія виробляє рукавички з різних матеріалів: латексу, нітрилу і вінілу.

Латексні виконані з природного матеріалу, але можуть викликати алергічні реакції. Вони характеризуються високим рівнем еластичності.

Нітрилові рукавички виконані з міцного синтетичного сополімеру з мономерів карбонової кислоти, акрилонітрилу і бутадієну. Їх відрізняє висока міцність і надійність, вони стійкі до проколів і порізів.

Вінілові рукавички зроблені з полівінілхлориду, вони стійкі до багатьох речовин, їх рекомендують для роботи з мінімальними навантаженнями.

Розмірний ряд широкий (від XS до XL).

На вибір споживача пропонуються стерильні і нестерильні рукавички.

Рукавички марки «Blossom» мають низку переваг:

  • висока стійкість до проколів;
  • щільне облягання руки (добра тактильна чутливість);
  • відмінна еластичність;
  • високий захист від патогенних мікроорганізмів;
  • зручність і комфорт в роботі;
  • відзначені знаком якості ADA (означає гіпоалергенність і низький вміст протеїну).

Більшість провідних клінік і професійних лікарів-стоматологів по заслузі оцінили якість продукції «Blossom». Цінова політика компанії лояльна, що збільшує попит на її продукцію.

Оплата і доставка продукції «Blossom»

Малайзійський бренд «Блоссом» відомий в Україні вже багато років. На нашому сайті Ви можете замовити будь-які рукавички даного бренду. Оплатити товар можна як готівковим, так і безготівковим розрахунком. Доставка передбачена в усі міста України. Наша фірма пропонує вигідні умови доставки:

  • при замовленні товару на суму до 2 000 грн. доставку і післяплату сплачує покупець;
  • при замовленні товару на суму від 2000 до 10000 грн. продавець оплачує доставку, а післяплату оплачує покупець;
  • при замовленні товару на суму від 10000 грн. і доставка та післяплата за рахунок продавця.