B&B

B&B

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію «B&B»

Італійська фірма «B&B» існує на ринку більше 25 років. Вона заснована в Болоньї, вважається одним з лідерів в галузі стоматологічної імплантації, виробництві імплантатів, різних матеріалів та інструментів. Висока якість продукції обумовлена модернізованими виробничими потужностями і штатом співробітників з великим досвідом роботи.

Підприємство «B&B» співпрацює з багатьма провідними клініками та медичними інститутами, має систему сервісної підтримки більш ніж в 50 країнах. Річний оборот компанії складає більше 700 000 одиниць.

Асортимент «B&B»

Товари фірми «B & B» активно використовується в терапевтичної та хірургічної стоматології. Її основна спеціалізація - розробка терапевтичного інструменту. Каталог «B&B» налічує понад 200 видів різних матеріалів.

  • Імплантати (різних типів і розмірів).
  • Імплантологічне комплектовання: формувачі ясен, тимчасові, універсальні і прямі абатменти, системи фіксацій і кріплень, приладдя до абатментів.
  • Ортопедичні компоненти «slim».
  • Інструменти для хірургії та імплантології: повні і скорочені набори для установки імплантатів, стандартні і короткі обмежувачі, мітчики, римери.
  • Контейнери для борів і щіточок. Це незамінний предмет в роботі будь-якого лікаря-стоматолога. Вони оснащені отворами для зберігання інструментів (модулем), завдяки цьому жодна щіточка або турбінний бор не загубиться. Модуль легко виймається і відправляється в мийку, тому інструменти не доведеться піддавати частій дезінфекційній обробці. Фірма виробляє контейнери різних форм і розмірів, кожен лікар може підібрати найбільш комфортний варіант для себе.
  • Різні біоматеріали для кісткової регенерації (колагенові і титанові мембрани і решітки).
  • Навігаційна імплантація (програмне забезпечення включає діагностику, 3D планування і конструкції протеза). Компанія поставляє тимчасові протези, хірургічні набори і специфічне приладдя.
  • Мікромотори (іригаційні трубки, наконечники, кейси).

«B&B» робить всі необхідні матеріали, які можуть знадобитися в роботі лікаря-стоматолога. Якість продукції, що виробляється не викликає сумнівів, а конкурентоспроможна вартість приваблює більшість стоматологів і власників провідних клінік по всьому світу.

Оплата і доставка товарів «B&B»

Продукція італійського бренду «B&B» знайшла широке застосування в роботі провідних лікарів-стоматологів України. На нашому сайті ви можете замовити її оптом чи вроздріб і оплатити будь-яким зручним способом. Доставка по Харкову здійснюється за допомогою кур'єрської служби (якщо замовлення було зроблено до 12.00 - можлива доставка в цей же день). Також передбачена відправка обраної продукції в усі міста країни: Дніпро, Херсон, Хмельницький, Луцьк, Мелітополь, Павлоград та багато інших. Для цього ми обрали надійну службу «Нова Пошта».