Astek

Astek

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 Немає в наявності
(0)
326.73 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Astek

Компанія «Astek» існує на ринку кілька десятків років. За цей період вона зарекомендувала себе надійним постачальником якісної продукції. Компанія випускає антисептичні препарати для порожнини рота, засоби для догляду за наконечниками та мікромоторами й низку інших корисних продуктів. Країна-виробник: Великобританія. Це найпопулярніша фірма в острівній державі, що займається випуском продукції для стоматології.

Товари для стоматології від бренду «Astek» відомі в більш ніж 70 країнах по всьому світу. Згідно з останніми даними, річний оборот становить понад 400 000 одиниць продукції. Головне завдання компанії - підвищити якість і полегшити роботу лікарів-стоматологів. Продукцію випускають під торговою маркою «PEGASUS». Цінова політика компанії лояльна.

Асортимент продукції «Astek»

Основний напрямок компанії «Astek» - розробка різних засобів (масла, спрею і мастил) для наконечників. Стоматологічні наконечники - незамінні в роботі пристрої, необхідні для додання робочому інструменту спрямованого руху конкретної швидкості. Вони використовуються в різних галузях стоматології: терапевтичній, хірургічній, ортопедичній. Дуже важливо правильно доглядати за наконечниками, щоб вони прослужили, як можна довше.

Компанія «Астек» випускає універсальні спреї і масла для змащення й чищення турбінних та механічних наконечників. Це якісні засоби вищого ступеня очищення, що володіють унікальним складом. Використовуючи їх, лікарі економлять час на окремому промиванні інструменту. Балони випускають у різних об’ємах.

Крім якісних засобів для наконечників, компанія «Astek» спеціалізується на випуску таблеток для антисептичної обробки порожнини рота. Їх використовують як засіб для чищення порожнини рота в період стоматологічного лікування. В одній упаковці - 1000 штук, їх вистачає надовго. Таблетки користуються особливим попитом, оскільки мають низку переваг. До них відносяться:

  • можливість застосування в будь-якому віці;
  • відсутність негативного впливу на органи дихання та слизові оболонки;
  • доступна вартість;
  • відсутність протипоказань до застосування.

Оплата і доставка продукції «Astek»

Продукцію надійного британського бренду можна зустріти в багатьох стоматологічних клініках України. На нашому сайті можна замовити різні засоби для наконечників і таблетки для антисептичної обробки порожнини рота виробництва «Astek» за привабливою ціною. Передбачена доставка не тільки по Харкову, а й по всій території України, зокрема, до Києва, Запоріжжя, Житомира та Кривого Рогу. По Харкову товари доставляє кур'єр, а в інші міста - надійний сервіс «Нова Пошта». За загальної сумі замовлення понад 10 000 грн. доставка й післяплата - за кошт магазину. Якщо сума замовлення в межах 2 000 - 10 000 грн, магазин оплачує тільки доставку.