Angelus

Angelus

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Angelus

Angelus - компанія, яка існує на ринку вже більше 20 років, забезпечуючи лікарів-стоматологів необхідними матеріалами для роботи. За ці роки вона набула репутацію надійного постачальника стоматологічних товарів належної якості. Країна виробник - Бразилія. Фірма Angelus спеціалізується в галузі шинувальних систем, які застосовують як лікарі стоматологи-терапевти, пародонтологи, так і ортопеди. Компанія Angelus створена в Бразилії в 1994 році і почала свою роботу з організації прогресивного науково-дослідного комплексу, який і є центром компанії по сьогоднішній день.

У компанії працюють вчені, які створюють безліч інноваційних продуктів. Виробництво знаходиться в Бразилії. Річний оборот фірми Ангелус становить понад 600 000 одиниць. Компанія сконцентрована на продажах не тільки на внутрішньому, але і на зовнішньому ринку: її продукцію поставляють у більш ніж 70 країн світу, зокрема, США, Китай, Іспанію та Португалію.

Асортимент «Angelus»

В асортименті продукції ANGELUS представлені скловолоконні штифти різних конфігурацій, преполімеризовані скловолоконні конструкції, включаючи готові кукси, понтіки і балки, що використовуються в адгезивному протезуванні. Також пропонуються стрічки для шинування, MTA цемент (для лікування перфорацій), цемент для фіксації скловолоконних штифтів, системи виготовлення скловолоконних конструкцій непрямим методом і інші матеріали. Вся продукція компанії ANGELUS успішно пройшла клінічні і технічні випробування та внесена до реєстру медичних виробів МОЗ України, дозволених до використання в медичній практиці.

Скловолоконні плетені стрічки. Найбільшим попитом користується шинувальна стрічка Інтерліг (Interlig), просочена композитної смолою. Її використовують для армування об’ємних реставрацій, при виготовленні тимчасових конструкцій, виготовлення адгезивних мостоподібних протезів. Вона дуже зручна в експлуатації, не вимагає застосування спеціальних інструментів. Стрічка легко відрізається і не шарується, що робить її незамінним матеріалом в роботі.

Це не повний перелік продукції «Angelus». Склад кожного матеріалу підібраний з особливою ретельністю, відповідає всім нормативам і вимогам. Це не тільки вигідна, але і якісна альтернатива багатьом європейським і американським матеріалам, яку високо оцінили стоматологи в багатьох країнах.

Оплата і доставка продукції «Angelus»

Системи для шинування бразильського бренду «Angelus» знайшли широке застосування в стоматологічних клініках України. На нашому сайті їх можна придбати за вигідною ціною. Передбачена доставка не тільки по Харкову, але і в інші міста країни, зокрема, Одесу, Львів, Вінницю, Рівне, Тернопіль. Наша фірма пропонує вигідні умови доставки товару: при сумі замовлення від 2000 до 10 000 грн. - продавець оплачує доставку, а покупець післяплату. При загальній сумі замовлення більше 10 000 грн. продавець оплачує не тільки відправлення, але і післяплату.