Anedent

Anedent

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
206.30 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Anedent

На сьогодні відвідування стоматолога перестало бути болючою процедурою завдяки використанню модернізованого обладнання та застосуванню новітніх методів стоматологічної допомоги. Незважаючи на це, деякі люди бояться йти до лікаря через страх не болю, а імовірності «зараження». Для того, щоб людина не відчувала такого страху, вона має бути впевнена, що в кабінеті стоматолога дотримані всі вимоги гігієни, присутні витратні матеріали в достатній кількості та належної якості.

«Anedent» - виробник різних стоматологічних витратних матеріалів: ватних валиків, серветок, фартухів та іншого. Ці засоби потрібні для роботи лікаря-стоматолога, вони створюють комфортну робочу зону поруч з оперованим зубом. Усі матеріали виробника цінуються за високу якість, завдяки чому його продукція славиться в багатьох країнах світу. Країна виробник - Індія. Витратні матеріали «Anedent» мають невисоку ціну, але є гідними конкурентами більш дорогим товарам європейських й американських компаній.

Асортимент продукції «Anedent»

Основний напрямок індійської компанії - виробництво та реалізація стоматологічних ватних валиків. Це необхідне приладдя для роботи стоматолога. Його використовують у стоматології для абсорбції вологи та слини поруч із робочою зоною.

Ватні валики виготовлені з абсорбуючої бавовни (99,5%), не містять хімічних домішок. Вони легко розміщуються в ротовій порожнині й зберігають форму при вбиранні слини. Перед застосуванням їх необхідно піддати стерилізації. Цю процедуру здійснюють за допомогою автоклавування. Стандартний розмір валиків - 10 х 37 мм.

Оплата і доставка продукції «Anedent»

Індійські ватяні валики користуються великим попитом у практикуючих лікарів-стоматологів України. На нашому сайті Ви можете придбати їх за привабливою ціною. Доставка товару здійснюється в усі міста України, зокрема, Одесу, Запоріжжя, Маріуполь, Миколаїв, Кропивницький, Краматорськ і Мелітополь. По Харкову привезти товари можливо через кур'єра, а в інші міста України - за допомогою перевіреної транспортної фірми «Нова пошта». Ми пропонуємо вигідні умови доставки:

  • за загальної суми замовлення до 2 000 грн. післяплату й відправку товару оплачує покупець;
  • за загальної суми замовлення від 2 000 до 10 000 грн. післяплату оплачує покупець, а доставку ‑ продавець;
  • за загальної суми замовлення понад 10 000 грн. післяплату і саме відправлення оплачує продавець.

Для зручності споживача вибрано декілька способів оплати: через Приват24, готівкою кур'єру (в Харкові), післяплатою, терміналом ПриватБанку. У тій ситуації, якщо буде доставлений товар неналежної якості, споживач має право обміняти або повернути його протягом перших 14 календарних днів.