Adaco

Adaco

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
160.80 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Emmet

Компанія Emmet існує на ринку вже багато років і цінується фахівцями в багатьох країнах. Країна виробник - Німеччина. Підприємство займається виробництвом і реалізацією одноразових витратних матеріалів для стоматології. Вони допомагають лікарям-стоматологам при виконанні різних операцій, починаючи від стандартного лікування карієсу, і закінчуючи реставрацією зубів. Виробництво фірми Еммет знаходиться в Німеччині, що обумовлює високу якість товарів, що випускаються. Велика частина розробок компанії припадає на полірувальні системи. Їх виконують відповідно до прийнятих міжнародних стандартів якості.

Асортимент «Emmet»

Основна діяльність німецької компанії Еммет - виробництво стоматологічних штрипсів (шліфувальних смужок) під маркою «Adako». Ці вироби необхідні для полірування і шліфування реставрацій в важкодоступних місцях, куди інші інструменти не в змозі проникнути.

В асортименті є різні штрипси, довжина їх, зазвичай, стандартна. Вони відрізняються за шириною: від 2 мм до 8 мм. Абразивність інструменту різна, всього існує 3 види: дрібне - 40 μm, середнє - 50 μm, велике - 60 μm. Основа для штрипсів може бути металевою і лавсанової, обидві мають різні переваги. Штрипси на металевій основі відрізняються високою абразивністю. Штрипси на поліетілестеровій основі відрізняються тонкістю і гнучкістю, що зводить до мінімуму ризик травматизації м'яких тканин під час стоматологічних маніпуляцій. Фахівці відзначають, що сепараційні штріпси під маркою «Adaco» (як односторонні, так і двосторонні) ідеально підходять для ручного препарування міжзубних просторів.

Фірма Emmet має власні виробничі цехи і дослідні лабораторії, на яких працюють провідні вчені, що дозволяє розробляти безпечні вироби належної якості. В даний час оборот компанії складає більше 500 000 одиниць продукції на рік. Товари цього підприємства користується попитом в понад 90 країнах світу.

Оплата і доставка продукції «Emmet»

На Україні продукція німецького бренду вже достатньо відома. Багато провідних лікарів-стоматологів використовують в своїй роботі сепараційні штрипси «Adaco», оскільки вони відрізняються міцністю і довговічністю. На нашому стоматологічному сайті ви можете придбати їх з доставкою в будь-яке місто України (наприклад, Київ, Кривий Ріг, Вінницю, Житомир, Кременчук або Краматорськ). По місту Харків доставка здійснюється кур'єрською службою, а по території України - «Новою Поштою». У разі, якщо сума вашого замовлення складає від 2 000 до 10 000 грн, то відправку товару сплачує продавець. Якщо сума вашого замовлення перевищує 10 000 грн., то і доставка, і післяплата сплачуються продавцем.