WRP

WRP

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію WRP

Фірма «WRP» зареєстрована у 1985 році, вона випускає витратні матеріали, що застосовуються у різних галузях медицини, зокрема стоматології. Спочатку фірма існувала під назвою «Wembley Rubber Products Sdn Bhd», але з 1998 року була перейменована у «WRP Asia Pacific Sdn Bhd». Країна виробник - Малайзія.

З кожним роком існування компанія «WRP» значно розширювалася, виробляючи все більше одиниць продукції. До 2017 року вона вже мала 3 заводи з 70 виробничими лініями і чисельністю співробітників більш ніж 4000 висококваліфікованих фахівців. На сьогодні WRP є провідним світовим виробником і експортером високоякісних медичних рукавичок. Продукцію поставляють більш ніж у 75 країн, зокрема Китай, Німеччину, Азію і США.

Асортимент «WRP»

Компанія спеціалізується на виробництві витратних матеріалів. Завдяки високоякісним синтетичним плівкам, передовій технології полімерного покриття і поверхневим обробкам, вона випускає широку номенклатуру товарів належної якості. Вся продукція сертифікована, на кожному етапі виготовлення її піддають ретельній перевірці.

Рукавички є одними з найважливіших засобів індивідуального захисту, які відносяться до бар'єрних заходів попередження зараження не тільки медичного працівника, а й пацієнта. При наданні будь-якої стоматологічної допомоги на кожного пацієнта лікар зобов'язаний виділяти окрему пару. Підприємство ВРП випускає різні види рукавичок:

  • Латексні. Такі рукавички активно використовують при тривалих маніпуляціях у стоматології. Вони нестерильні, тому можуть застосовуватися при процедурах, які не вимагають стерильності. В асортименті є різні розміри: xs, s, m, l, xl. Рукавички гіпоалергенні, характеризуються текстурованою поверхнею долоні і пальців рук.
  • Нітрилові. Вони відрізняються тонкістю, м'якістю і підвищеною гнучкістю, забезпечують надійне захоплення будь-яких інструментів. У матеріалі повністю відсутні латексні протеїни, тому алергічні реакції не виникають. Продаються в упаковках по 50 пар.

Оплата і доставка товарів «WRP»

Витратні матеріали малайзійської фірми ВРП користуються високим попитом на Україні завдяки високій якості і доцільній вартості. Ви можете придбати їх на нашому сайті. Передбачена доставка товару не тільки по Харкову, але і в інші міста України. По Харкову продукцію доставляє кур'єр (при замовленні від 2000 грн. - безкоштовно), а по території країни - «Нова Пошта». Умови доставки наступні:

  • якщо замовлення на суму менш ніж 2 000 грн., то покупець повністю оплачує післяплату і саме відправлення;
  • якщо замовлення в межах від 2 000 до 10 000 грн., то покупець оплачує післяплату, а саму доставку оплачує продавець;
  • якщо замовлення на суму більш ніж 10 000 грн., то продавець повністю оплачує післяплату і відправку.