WIPAK

WIPAK

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію WIPAK

«Wipak» є частиною сімейного бізнесу «Wihuri Group», який представляє собою диверсифікований фінський холдинг зі столітньою історією. Сьогодні в ньому працює понад 5000 співробітників на 11 заводах. Діяльність холдингу зареєстрована в 30 країнах світу.

Продукція «Віпак» користується попитом у США й Європі. Основна концепція компанії - виробництво надійної й екологічної упаковки, у ході якого викид СО2 сягає нуля.

Продукція компанії

Компанія «Віпак» виробляє інноваційні гнучкі пакувальні матеріали преміум-якості для медичної і харчової промисловості, будучи визнаним світовим лідером у цій галузі.

  • Харчова упаковка. Плівка та композитні паперові пакети «Wipak» використовується для упаковки м'яса, птиці, риби, морепродуктів, молочних продуктів, хліба, кондитерських виробів, а також кормів для тварин і дитячого харчування. Вона відрізняється екологічністю і герметичністю, завдяки чому продукти потрапляють до кінцевого споживача в ідеальному стані. Плівка для вакуумних упаковок міцна, але в той же час тонка і прозора, тому чудово демонструє товар. Для дитячого харчування розроблені вуглецево-нейтральні пауч-упаковки, що не містять алюміній. Для кормів використовуються гнучкі плівки і пауч-упаковки, що зберігають запах і смак, а також подовжують термін придатності. Хліб і борошняні вироби прекрасно будуть захищені від впливу кисню і вологи.
  • Медична упаковка. Компанією розроблена бар'єрна система для стерилізації, що представляє собою міцну плівку, яка забезпечує ефективну стерилізацію і збереження стерильності до моменту розкриття. Вона призначена для пакування одноразових медичних інструментів і виробів (катетерів, сечоприймачів, халатів, серветок, рукавичок, інфузійних розчинів, перев'язувального матеріалу, шприців і голок).

Усі виробники медичної продукції можуть придбати в компанії формувальні полотна різної жорсткості, медичний папір, плівку, пауч-упаковки і пакети з віконцями і багато іншого.

Цінності компанії

  • Компанія «Віпак» намагається розробляти свою продукцію, прислухаючись до думок клієнтів і споживачів.
  • Вона піклується про своїх працівників, вважаючи їх ключовим фактором для досягнення амбітних цілей.
  • Для максимального розвитку фірма тісно співпрацює з партнерами, постачальниками та клієнтами.
  • Компанія «Wipak» пишається своєю історією, в основі якої лежать сімейні цінності. За 115 років вона стійко розвивається, при цьому її пріоритетом є інтереси співробітників, клієнтів і партнерів.

Головне зобов'язання, яке взяла на себе компанія - стати самим екологічним чистим підприємством з виробництва гнучкої упаковки. З цією метою вона постійно розробляє нові матеріали з мінімальним впливом на навколишнє середовище.