VITA

VITA

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
3962.20 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію VITA

«VITA Zahnfabrik» - німецька компанія, що заснована у 1924 році. Спочатку це було скромне сімейне підприємство. Але завдяки чітко збудованому технологічному процесу, професіоналізму та інноваціям воно швидко переросло у велику компанію, товари якої користуються попитом у 150 країнах світу. Зараз нею керує четверте покоління засновників. Штаб-квартира знаходиться в Бад-Зекінгене (прикордонний регіон Німеччини, Франції та Швейцарії).

Продукція компанії

Асортимент продукції, що випускається дуже широкий. Це композитні матеріали, обладнання CAD/CAM, вакуумні насоси, спектрофотометри різних моделей, печі для випалювання кераміки і високошвидкісної синтеризаціі, і витратні матеріали для стоматологічних кабінетів та зуботехнічних лабораторій.

Штучні зуби Віта, виконані з діоксиду цирконію, відрізняються натуральним виглядом, гомогенною структурою і стійкістю до тріщин і стирання. Такі властивості отримані в результаті застосування особливої техніки пресування. Крім виробів з цирконію в каталозі компанії є гібридна кераміка VITA ENAMIC, що прекрасно імітує натуральний дентин, і склокераміка VITA SUPRINITY PC, до складу якої для міцності доданий діоксид цирконію.

Особливою гордістю є шкала кольоровизначення Vitapan, яку розробили і запатентували фахівці компанії. Згідно зі статистикою її застосовують у 4 з 5 клінічних випадків. Завдяки їй лікарі досягають у своїй роботі максимально натурального результату протезування.

Для тих, кого не задовольняє візуальний підбір вручну, компанія ВІТА створила інший «шедевр» ─ автоматичне визначення відтінку зубної емалі за системою Easyshade. Дані збираються з окремих зон і обробляються за допомогою програмного забезпечення, видаючи точний результат. Використання цієї системи дає змогу знизити витрати через похибки в підборі відтінку.

Вся продукція має сертифікати ISO і відповідає Європейській Директиві щодо стандартів медичних виробів.

З турботою про лікарів і пацієнтів

Раніше для створення безметалевої конструкції при імплантації стоматологам і зубним технікам доводилося використовувати продукцію різних виробників. Зараз такий «мікс» йде в минуле. Компанія «ВІТА» випускає матеріали, що утворюють єдину послідовну систему для виготовлення та встановлення будь-якої ортопедичної конструкції, починаючи з визначення відтінку за допомогою шкали Vitapan і закінчуючи поліруванням готових коронок спеціальним інструментарієм власного виробництва.

Вся продукція компанії відрізняється зручністю, естетичністю і високою якістю. Для стоматологів та працівників зуботехнічних лабораторій компанія регулярно проводить міжнародні тренінги щодо своєї продукції. Після такого навчання фахівці створюють високоякісні протези, які не поступаються за естетичністю і міцністю натуральним зубам.