Stoddard

Stoddard

 
 
Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію Stoddard

Компанія «Stoddard» (Стоддард) була заснована в Англії ще у 1934 році. З початку діяльності компанія орієнтована на виробництво інструментів для полірування, шліфування, очищення різних матеріалів. Сьогодні англійський бренд відомий, як один з провідних виробників стоматологічних щіток, полірувальних і шліфувальних головок для кераміки, пластмас. Продукцією «Stoddard» користуються зубні техніки Європи, США, Азії, в цілому компанія представлена ​​у 110 країнах світу.

Для виробництва насадок компанія використовує власні потужності. Фахівці розробляють, випробовують нові матеріали, що забезпечують більш ефективну обробку кераміки і пластмас, щоб при виготовленні протезів, коронок і мостів техніки відчували менше складнощів і економили свій час.

Асортимент компанії

Компанія «Стоддард» випускає всі види насадок для проведення різних зуботехнічних робіт. Також насадки можуть використовуватися в терапевтичній практиці - для зняття шорсткості та полірування пломб.

  1. Полірувальні головки для кераміки, композитів, емалі зубів - виготовлені з карборундового каменю (корундова крихта, зв'язана керамічним бондом).
  2. Насадки для обробки пластмас і акрилів при виготовленні протезів і ортодонтичних апаратів. Випускаються головки для грубої, середньої обробки і полірування до дзеркального блиску.
  3. Щітки з нейлону, натуральної вовни, щетини - для тонкого полірування поверхні пломб, зубів, амальгам.
  4. Щітки зі сталі та латуні - для чищення фрез.
  5. Насадки з фетру, замші, бавовняної нитки - для тонкого делікатного очищення, полірування.
  6. Полірувальні супертонкі диски - для обробки металів, цементів, амальгам.

Усі насадки цього бренду ідеально відцентровані та збалансовані. Тому під час роботи не виникає вібрацій, що полегшує обробку, як штучних матеріалів, так і емалі зуба.

Для зручності стоматологів та зубних техніків випускаються полірувальні системи - для акрилу, акрилу і пластмас, кераміки та композиту. Кожна система містить кілька головок з різною зернистістю. Двоступенева система містить насадки для грубої обробки і згладжування (велика і середня зернистість). У триступеневу додані головки для полірування.

Такі системи представлені головками з карборундового каменю і силікону. У порівнянні з металевими фрезами обробляють матеріал акуратніше, навіть якщо це м'яка пластмаса. Мають більший строк служби, легко очищаються.

Продуманість конструкції, точність виготовлення і грамотний вибір матеріалів для насадок - відмітні риси всієї продукції «Stoddard». Багато десятків років її якості довіряють стоматологи і зубні техніки в Європі, США, Азії, країнах СНД, і до сих пір ні у кого не виникло приводу засумніватися в довговічності, надійності, ефективності насадок «Стоддард». Незалежно від того, працюєте Ви з акрилом, м'якими пластмасами, керамікою чи цементами, шліфувальні й полірувальні головки цього бренду стануть бездоганними помічниками в будь-яких процесах.