SKYMEN

SKYMEN

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
(0)
5514.60 грн.
Сортувати за:
Вигляд
Порівняти
Показати предмети

Про компанію SKYMEN

У стоматології, як і в інших медичних сферах, чистота і стерильність інструментів, інвентарю має велике значення. Важливий кожен етап обробки, зокрема й передстерилізаційне очищення. Вона має бути максимально ретельною. Очищення складних поверхонь, абразивних інструментів досить складна, і для максимальної чистоти варто використовувати ультразвукові ванни.

Таке обладнання виробляється багатьма компаніями, але якщо Ви шукаєте гідну якість і прийнятну вартість, зверніть увагу на бренд «SKYMEN» (Скаймен). Це китайський виробник, але його продукція доводить: товари з Китаю можуть бути якісними, функціональними і довговічними. При цьому вартість ультразвукових мийок «SKYMEN» більш ніж демократична.

Особливості продукції

Китайський бренд «Skymen Ultrasonic Cleaner (Hk) Limited» спеціалізується на виробництві всіх видів ультразвукових мийок. Всього в лінійці понад 100 моделей ванн призначених для використання в стоматології, салонах краси, ювелірних майстерень, на виробництві, у побуті.

Принцип роботи ультразвукових мийок простий. У мийну ванну наливають воду, туди ж завантажують інструменти, деталі або вироби, які потребують очищення. При вмиканні приладу генерується ультразвук, який проходить крізь воду. При цьому виникає ефект кавітації - утворення дрібних бульбашок повітря, при розпаді яких вивільняється велика кількість енергії. Завдяки цьому ефекту будь-які поверхні швидко очищаються від будь-яких забруднень. Не залишається забруднень навіть на складних і абразивних поверхнях, в щілинах, зазорах і так далі.

Переваги ультразвукових мийок «SKYMEN»

Апарати від цього бренду випускаються в широкому асортименті, тому кожен фахівець зможе підібрати техніку з потрібними параметрами. Це стосується ємності мийної ванни, енергоспоживання, габаритів, простоти управління.

Якщо говорити про переваги техніки Скаймен, то серед них виділяють:

  • Ергономічність корпусу. Форма, розміри пристроїв розроблені таким чином, щоб техніку було легко встановити в кабінеті, і вона не займала багато місця.
  • Якість збірки, надійність і довговічність пристроїв. Мийки повністю виправдовують свою вартість, надається гарантія 1 рік.
  • Великий вибір обсягу - від компактних настільних моделей, до великих, з баком на десятки літрів.
  • Нержавіюча ванна в усіх моделях.
  • Можливість використання не тільки води, але і розчинників, мийних засобів.
  • Нагрівання робочої рідини до потрібної температури.
  • Просте управління з виводом робочої інформації на дисплей.

Всі апарати «SKYMEN» безпечні в експлуатації, в них передбачений захист від попадання рідини на електронні компоненти. Знімний бак дозволяє легко заливати рідину і проводити обслуговування пристрою. Для зручності використання передбачений цифровий таймер - після закінчення циклу очищення прилад вимкнеться самостійно - ще один плюс до безпеки.